تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی برنامه نویسی بازی با سی پلاس پلاس Packt Beginning C++ Game Programming

به روز رسانی :

1395/2/4

سی پلاس‌ پلاس یک زبان برنامه‌ نویسی شیءگرا، سطح بالا، رایانه‌ای همه‌ منظوره و چند رگه که از برنامه‌ نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند این زبان عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد . این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌ نویسی ساخت‌ یافته، برنامه‌ نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است . از آنجا که در سی پلاس پلاس اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند، لذا ++C از برنامه‌سازی Object Based Programming نیز پشتیبانی می‌کند. ++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند . C Plus Plus یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌ زمان است.

بهترین روش برای آموزش مبتنی بر پروژه های ++C مهارت های مربوط به برنامه های کاربردی در دنیای واقعی می باشد . در این آموزش شما می توانید با بالا بردن سرعت به همراه بصری خود توانایی یادگیری و آموزش را فرا بگیرید . این مجموعه قابلیت راه اندازی یک محیط توسعه را بر روی سیستم های شما می دهد و شما را با چرخه توسعه برنامه ها, نوشتن عبارات و اصطلاحات, تعریف متغیرها و توابع, کار با آرایه ها و رشته ها, نوشتن کدهای مقایسه با جملات شرطی, لایه بندی نمایش ها و پیاده سازی HUD, اشاره گرها، کتابخانه قالب استاندارد و مدیریت بافت و چندین عناوین آموزشی دیگر آشنا می کند و تمامی آموزش ها را بصورت ساده و کاملا حرفه ای به نمایش می گذارد . فیلم آموزشی Packt Beginning C++ Game Programming توسط یکی از بهترین مدرسین بنام John Horton طراحی شده و همکنون کمپانی Packt این مجموعه آموزشی را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی بازی با سی پلاس پلاس لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Packt Beginning C++ Game Programming :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Packt– مدرس : John Horton– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 8 ساعت و 51 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های قسمت اول فیلم آموزشی Packt Beginning C++ Game Programming :– C++، SFML، ویژوال استودیو و شروع بازی اول– متغیرها، اپراتورها و تصمیم گیری – متحرک جن– ++C رشته، SFML زمان، پخش ورودی و HUD– حلقه ها، آرایه ها، سوئیچ، شمارش ها و توابع – پیاده سازی مکانیک بازی– برخورد، صدا، و شرایط پایان – ساخت بازی های قابل پخش– برنامه نویسی شیء گرا، کلاس ها، و نمایش ها SFML– ++C منابع، ورق جن، و آرایه ورتکس– اشاره گرها، کتابخانه قالب استاندارد و مدیریت بافت– تشخیص برخورد، وانت، و گلوله ها– لایه بندی نمایش ها و پیاده سازی HUD– جلوه های صوتی، فایل I / O، و به پایان رساندن بازی سرفصل های قسمت دوم فیلم آموزشی Packt Beginning C++ Game Programming :– انتزاع و مدیریت کد – استفاده بهتر از OOP- OOP پیشرفته – وراثت و چند ریختی– ساخت سطح قابل پخش و تشخیص برخورد– صدای فضایی و HUD– توسعه کلاس SFML، سیستم های ذرات و shader  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Packt Beginning C++ Game Programming

لینک دانلود