تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Pluralsigh Java EE 7 Fundamentals

جاوا ایی ایی 7 جای خود را به عنوان پشته وب و توسعه دهندگان وب و پایان عقب ایجاد کرده است . در این دوره تمرکز کد ها بر روی ساخت یک نرم افزاری است که تمام ویژگی ها به خصوص Java EE 7 را پوشش بدهد . شما در مورد چگونه پلتفرم جاوا ایی ایی در طول تاریخ خود را به یک پلتفرم مدرن تبدیل کرده است و همینطور نحوه همکاری جاوا با سرویس های خارجی و پایه های ساخت یه برنامه تحت وب مطالبی می آموزید. شما همچنین در مورد بهترین شیوه ساخت یک نرم افزار و معماری با جاوا ایی ایی مطالبی می آموزید. و در انتهای این دوره یک درک محکم و قوی از نحوه ساخت نرم افزار های کاربردی با استفاده از فیلم آموزشی Pluralsigh Java EE 7 Fundamentals خواهید داشت .

این مجموعه توسط یکی از ساتید حرفه ای و مجرب آنتونیو طراحی شده و شرکت Pluralsigh این فیلم آموزشی را برای عموم عرضه کرد . آنتونیو یک معمار ارشد نرم افزار می باشد که در پاریس زندگی می کند . او شروع کار با IT را در سال 1992 آغاز کرد و در ابتدا با C و ++C در اواخر 1990 در جاوا توسعه پیدا کرد . آنتونیو یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین اساتید طراحی وب و جاوا بوده و به دلیل کاربرد بالایش در شرکت ها و کشورهای مختلف به عنوان مشاور جاوا دعوت می شود . او تخصص بسیار بالایی در سرورهای برنامه های کاربردی مانند WebLogic ,JBoss و GlassFish دارد و عضوی از OOSGTP می باشد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزشی Pluralsigh Java EE 7 Fundamentals لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Pluralsigh Java EE 7 Fundamentals :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsigh– مدرس : Antonio Goncalves– مدت زمان آموزش : 5 ساعت و 23 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 768×1224– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Pluralsigh Java EE 7 Fundamentals :– آشنایی با Java EE– Java EE چیست– مشخصات Java EE– آشنایی با CDI– آشنایی با Injection– استفاده از Qualifiers– تعریف Context– آشنایی با Interceptor– فراخوانی Interceptor– اعتبارسنجی– محدودیت های تعبیه شده– آشنایی با JPA– مدیریت تراکنش ها– آشنایی با JBatch– پیاده سازی نرم افزارهای وب– آشنایی با Servlet– صفحات وب– آشنایی با JSF– نوشتن صفحات JSF– آشنایی با WebSockets– XML و JSON– پردازش و Binding– خدمات وب REST– آشنایی با JMS– آشنایی با Recap  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Pluralsigh Java EE 7 Fundamentals

لینک دانلود