تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Pluralsight Advanced TypeScript

تایپ‌ اسکریپت زبان برنامه‌ نویسی‌ است که توسط مایکروسافت توسعه‌داده می‌شود . تایپ‌ اسکریپت پیشرفت‌داده‌ شدهٔ جاوا اسکریپت است و بررسی نوع قوی و شئ گرایی واقعی را ذاتاً به آن زبان می‌افزاید . آندرس هجلزبرگ پدر سی‌شارپ در توسعهٔ تایپ‌ اسکریپت فعالیت داشته‌ است. تایپ اسکریپت به شما کمک می کند تا بتوانید بسیار سریع و راحت به وسیله ی زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت و استفاده از آن در تولید برنامه های تحت وب استفاده کنید . تایپ اسکریپت به راحتی قابل استفاده در هر مرورگر , هر نوع هاست و تمام سیستم عامل به راحتی قابل استفاده می باشد . ابزارهایی که در این نرم افزار می باشد با بسیاری از زبان های دنیا تعامل داشته و با قدرت و بهره وری به صورت یک Open Source در جاوا اسکریپت مورد بررسی قرار می گیرد . در این دوره آموزشی Brice Wilson به شما آموزش می دهد چگونه قدرت زبان TypeScript را به دست گرفته و در اپلیکیشن JavaScript از آن استفاده کنید . در ابتدا برخی از مفاهیم اولیه JavaScript آموزش داده می شود سپس به بررسی داده ها , ماژول ها و تزئینات منحصر به فرد تایپ اسکریپت می پردازد .

از ویژگی های این فیلم آموزشی قابل استفاده بودن آن در ویندوز , مک و لینوکس می باشد و همچنین شامل سرفصل هایی نظیر معرفی, خرابی، آرایه ها و اشیاء, اپراتورهای گسترده, انواع تاپل, انواع Union و انواع تقاطع, استفاده از انواع ویژگی های پیشرفته, پلی مورفیک, ادغام اعلامیه ها, انواع Guards, ایجاد و استفاده از Decorators, Decorators چیست؟Decorator Syntax و توابع کارخانه ای, کلاس Decorators, ویژگی و پارامترهای Decorators, اجرای الگوهای آسنکرون, چرا کدهای آسنکرون مهم اند, توابع Callback, Promises چیست؟Promise Syntax, استفاده از async/await, نوشتن کد تمیز با TSLint, TSLint چیست و چندین عناوینه دیگر می باشد . فیلم آموزشی Pluralsight Advanced TypeScript توسط کمپانی مشهور Pluralsight طراحی شده است . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش پیشرفته تایپ‌ اسکریپت لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Pluralsight Advanced TypeScript : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Pluralsight – مدرس : Brice Wilson – پروژه تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 55 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد

دوره های فیلم آموزشی Pluralsight Advanced TypeScript :

– معرفی

– خرابی، آرایه ها و اشیاء

– اپراتورهای گسترده

– انواع تاپل

– انواع Union و انواع تقاطع

– استفاده از انواع ویژگی های پیشرفته

– پلی مورفیک

– ادغام اعلامیه ها

– انواع Guards

– ایجاد و استفاده از Decorators

– Decorators چیست؟

– Decorator Syntax و توابع کارخانه ای

– کلاس Decorators

– ویژگی و پارامترهای Decorators

– اجرای الگوهای آسنکرون

– چرا کدهای آسنکرون مهم اند

– توابع Callback

– Promises چیست؟

– Promise Syntax

– استفاده از async/await

– نوشتن کد تمیز با TSLint

– TSLint چیست؟

 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Pluralsight Advanced TypeScript

لینک دانلود