تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Pluralsight Introduction To Particles In NUKEX

نرم افزار ساخت جلوه های ویژه سینمایی یک برنامه بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه میکس، مونتاژ و جلوه های بصری می باشد که با در اختیار قراردادن ابزارهای متعدد وسرعت بی نظیر توانسته خود را به یکی از نرم افزار های رده ی اول در این زمینه تبدیل کند و اگر شما بدنبال یک نرم افزار برای کارهایی چون میکس ، مونتاژ ، ساخت جلوه های بصری بصورت مبتدی یا پیشرفته هستید  این نرم افزار می تواند خواسته ی شما را محقق کند . نرم افزار Nukex با در اختیار قراردادن ابزار متعدد و ترکیبی ، انعطاف پذیری بسیار بالا ، صفحه کار جذاب و ساده ، محیطی کاربر پسند و بسته های آماده توانسته علاقمندان این عرصه را برای مقابله با چالش های ترکیب پیچیده ی این مسیر با راهکارهای ساده و جدید ولی در عین حال مؤثر ، کارآمد و توسعه یافته در تکامل فرآیند ساخت و ایجاد جلوه های بصری مسلح نماید .

یکی از بارزترین امکانات این نرم افزار تعامل بسیار بالا با نرم افزار های جانبی بدون نیاز به خروج از آن می باشد. بیشتر عملکرد این نرم افزار در خلق جلوه های ویژه و کنار هم قرار دادن آن ها با صحنه های فیلمبرداری شده برای تهیه فیلم هایی است که روزانه ممکن است آن ها را مشاهده کنیم و سراسر از صحنه های زیبا و غنی از جلوه های ویژه نزدیک به واقعیت است . فیلم آموزشی Pluralsight Introduction To Particles In NUKEX توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Florian Girardot طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور Pluralsight این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش آشنایی با ذرات در NUKEX لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Pluralsight Introduction To Particles In NUKEX :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Florian Girardot– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 18 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Pluralsight Introduction To Particles In NUKEX :– مرور درس– راه اندازی سیستم Particle شما– Emit Particles– بارگزاری Particles در فضای 2D– کپی کرده و استفاده مجدد از سیستم Particle– ایجاد یک دنباله Smoke با Noise و Random Seed– عبارات، ParticleCurves،– عبارات Particles– اصلاح Particles با منحنی– ایجاد یک سیستم Floating Dust Particle– ساخت یک سیستم 3D Floating Dust Particle– نیروهای افزود: اغتشاش و باد– Relight Particles در یک صحنه 3D– Zdefocus در particles– ترکیب عناصر– اتمام شات 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Pluralsight Introduction To Particles In NUKEX

لینک دانلود