تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی همروندی در سی پلاس پلاس مدرن Pluralsight Modern C++ Concurrency

این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌ نویسی ساخت‌ یافته، برنامه‌ نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است . از آنجا که در سی پلاس پلاس اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند، لذا ++C از برنامه‌سازی Object Based Programming نیز پشتیبانی می‌کند. ++C به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند . C Plus Plus یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌ زمان است. سی پلاس‌ پلاس یک زبان برنامه‌ نویسی شیءگرا، سطح بالا، رایانه‌ای همه‌ منظوره و چند رگه که از برنامه‌ نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند این زبان عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد .

 بهترین روش برای آموزش مبتنی بر پروژه های ++C مهارت های مربوط به برنامه های کاربردی در دنیای واقعی می باشد . در این آموزش شما می توانید با بالا بردن سرعت به همراه بصری خود توانایی یادگیری و آموزش را فرا بگیرید . این مجموعه قابلیت راه اندازی یک محیط توسعه را بر روی سیستم های شما می دهد و شما را با نخ ها، هماهنگ سازی، ساختار متغیرها، نخ های ویندوز، همزمانی در زمان اجرا، کتابخانه پشتیبانی نخ C++11 و چندین عناوین آموزشی دیگر آشنا می کند و تمامی آموزش ها را بصورت ساده و کاملا حرفه ای به نمایش می گذارد . فیلم آموزشی Pluralsight Modern C++ Concurrency توسط یکی از محبوب ترین مدرسین بنام Kenny Kerr طراحی شده و همکنون کمپانی Pluralsight این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش همروندی در سی پلاس پلاس مدرن لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Pluralsight Modern C++ Concurrency :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Kenny Kerr– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 33 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Pluralsight Modern C++ Concurrency :– شروع شدن– نخ ها– هماهنگ سازی– ساختار متغیرها– نخ های ویندوز– نخ های ویندوز – قسمت 2– همزمانی در زمان اجرا– کتابخانه پشتیبانی نخ C++11 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Pluralsight Modern C++ Concurrency

لینک دانلود