تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Pluralsight SpeedGrade CC Fundamentals

نرم افزار اسپید گرید سی سی به کاربران در ویرایش و مونتاژ حرفه ای فیلم و تنظیم رنگ های ویدیوی مورد نظر حتی با کمترین دانش فنی کمک می کند و باعث می شود با نفوذ در تمام سکانس ها و اجزا با ایزار های طراحی قدرتمند , پیشرفته و انعطاف پذیر پروژ های فیلم دیجیتالی بصری سازگار , زیبا و قانع کننده در کمترین زمان ممکن تولید کنید . از ویژگی های بارز نرم افزار SpeedGrade CC می توان به ادغام مستقیم لینک با نرم افزار Premiere Pro برای ویرایش یکپارچه و درجه بندی رنگ در گردش کاری نام برد که نتیجه آن ساخت یک فایل ویدیویی زیبا و با کیفیت می باشد. SpeedGrade CC می تواند یک گزینه مناسب برای سردبیران , فیلمسازان , نقاشان و هنرمندان جلوه های بصری شود که می خواهند آثار آن ها بسیار درخشنده و جالب به نظر برسد . علاوه بر وجود یک نرم افزار حرفه در ضمینه ویرایش فیلم به نام premier از همان شرکت , این نرم افزار هم تقریبا تمام ابزار های مورد نیاز تولید و ویرایش فیلم را برای کاربران این نرم ازفزار تامین می کند .

نحوه استفاده کردن از نرم افزار برای فایل تصویری می باشد که  ادغام نرم افزارهای ویدیویی Adobe با ابزارهای دیگر است که نتیجه آن ساخت یک فایل ویدیویی زیبا و با کیفیت می باشد همچنین شما می توانید بصورت حرفه ای به تنظیم رنگ های ویدیوی مورد نظر خود بپردازید . از ویژگی های این نرم افزار می توان به ویرایش و مونتاژ حرفه ای فیلم های دیجیتالی با بهترین کیفیت ممکن، پشتیبانی از ابزار رنگ Lumetri، رابط درست شده کاربر با پشتیبانی از HiDPI، قابلیت نجام تنظیمات منحنی، دارای پیش نمایش شناور، پشتیبانی از Blackmagic به video I/O cards, قابلیت انجام ردیابی سریع تر, ساخت فایل ویدویی با کیفیت بالا، رابط کاربری آسان برای افراد با کمترین دانش فنی و چندین قابلیت دیگر اشاره کرد . فیلم آموزشی Pluralsight SpeedGrade CC Fundamentals توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Chad Troftgruben طراحی شده و همکنون کمپانی Pluralsight این مجموعه آموزشی را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش مبانی اسپید گرید سی سی لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Pluralsight SpeedGrade CC Fundamentals :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Chad Troftgruben– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 32 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Pluralsight SpeedGrade CC Fundamentals :– معرفی– ناوبری فضای کاری– مشاهده فایل با دسکتاپ– استفاده از کنترل های Playback– ذخیره، بستن و باز کردن فایل های پروژه– کار با کلیپ ها– ویرایش یک کلیپ با تشخیص صحنه– تقسیم یک کلیپ با تشخیص صحنه– حرکت، برش و حذف کلیپ ها– ایجاد و مدیریت چند Playheads– ایجاد منابع Snapshots– یادداشت برداری با حاشیه نویسی– فریم بندی کلیپ ها با Pan و اسکن– ویرایش کلیپ ها صوتی– کار با 3D فیلم– آغاز به کار با تصحیح رنگ– آشنایی با رابط درجه بندی رنگ– کار با Offset, Gamma, و Gain– کار با سایه، اMid-tones، و هایلایت– تنظیم کنتراست، اشباع، و رنگ– استفاده از Presets– ذخیره Presets سفارشی– ویژگی های درجه بندی کپی– درجه بندی رنگ با یک مثال عملی– رنگ تصحیح با لایه ها– استفاده از یک لایه درجه بندی– استفاده از لایه های سفارشی– استفاده از LUTS– تصحیح رنگ با ماسک– استفاده از ماسک های عمومی– فعال کردن حالت های مختلف ماسک– متحرک سازی یک ماسک– ایجاد یک Vignette– استفاده از لینک مستقیم با Premiere– کار با EDLs 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Pluralsight SpeedGrade CC Fundamentals

لینک دانلود