تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Premiere Pro CC Customization

آیا دوست دارید که نرم افزار Premiere Pro CC به همان شیوه ای که در ذهنتان دارید کار کند؟ شما در این دوره ی آموزشی یاد می گیرید که چرا شرکت ادوبی نرم افزار Premiere Pro CC خود را به صورت منعطف و کاملا قابل سفارشی ساخته است تا بتواند با ایده های تمامی ادیتور های ویدئو همگام شود. شما در ابتدای دوره با مفیدترین تنظیمات برنامه و پروژه آشنا می شوید و پس از آن با نحوه ی ساخت بهترین پریست ها آشنایی پیدا می کنید تا بتوانید زمان زیادی را برای خودتان ذخیره سازید. در پایان دوره نیز به سراغ اینترفیس نرم افزار خواهید رفت و قالب های فایل پروژه را ایجاد خواهید نمود. زمانی که شما این دوره را به پایان رساندید قادر خواهید بود تمامی بخش های رابط Premiere Pro را سفارشی کنید و آن را به یک نسخه ی اختصاصی برای خودتان تبدیل نمائید.

سایر توضیحات : Pluralsight یک شرکت آموزش آنلاین خصوصی می باشد که دوره های آموزشی متنوعی را برای برنامه نویسان، مدیران IT و سایر افراد علاقه مند به مباحث کامپیوتری تولید و ارائه می کند. این شرکت در حال حاضر حدود 1500 مدرس حرفه ای را استخدام کرده و 6000 دوره ی آموزشی کاربردی را در زمینه های مختلف عرضه کرده است.

 Premiere Pro CC Customization center

مشخصات فیلم آموزشی Premiere Pro CC Customization :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Jason Cox– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 42 دقیقه– تاریخ ساخت آموزش : February 23, 2018– سطح دوره: متوسط– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Premiere Pro CC Customization

لینک دانلود