دانلود فیلم آموزشی Python Design Patterns

اطلاع از روش های کدنویسی مردن و نیز Design Pattern ها به سازندگان نرم افزارهای مختلف کمک می کند تا کد های بهتری داشته باشند و همچنین پایه برنامه آنها امحکم تر باشد چرا که قابلیت بروزرسانی و نیز عیب یابی بهتری نسبت به سایر رقبا دارند. دوره آموزشی Python Design Patterns سعی دارد تا با بررسی مثال های ساده به این مفهوم دست یابد و شما را با روش های کدنویسی در پایتون آشنا کند. در قدم اول بار دیگر به بررسی و محک کیفیت برنامه نویسی شی گرا یا OOP می پردازیم. سپس به ساخت اشیا در بهترین وضعیت ممکن برای پروژه مد نظر خواهیم پرداخت. سپس به بررسی الگوهای ساده ای می پرازیم که می توانند رابطه بین قسمت های مختلف را به راحتی توصیف کنند. البته قدم بعدی استفاده از الگوهای پیچیده تر برای پیاده سازی دلیگیت ها و دیگر مفاهیم برنامه نویسی است.

سایر توضیحات: ساخت برنامه های با کیفیت بالاتر و نیز کدنویسی تمیزتر نیازمند داشتن دانش نسب به الگوهای طراحی مدرن است. البته این آگاهی به شما کمک می کند تا روند برنامه نویسی و آپدیت های بعدی خود را نیز سرعت ببخشید. دوره آموزشی Python Design Patterns تمام این اهداف را برطرف خواهد کرد. این دوره محصول شرکت Packt است.

Python Design Patterns center

مشخصات فیلم آموزشی Python Design Patterns:– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Packt– مدرس : Colibri Ltd– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 30 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Python Design Patterns

 
لینک دانلود