تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی ReactJS Fundamentals, Second Edition

دوره آموزشی ReactJS Fundamentals, Second Edition سعی دارد تا مباحث Vanilla React را پوشش دهد و در کنار این مبحث به یاداوری مجدد مفاهیم اصلی و پایه و نکاتی پیشرفته از جاوا اسکریپت و ES6 بپردازد. در قدم اول این آموزش سعی دارد تا شما را با نحوه ساخت یک toolchain آشنا کند. سپس به بررسی مفاهیم پیچیده ای خواهید پرداخت که در ساختار یک React مورد استفاده قرار می گیرد. پس از این مفاهیم زمان آن رسیده که با مفهوم React آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور دامنه های مجازی آن کار می کنند. از درس 6 به بعد شما به ساخت React مشغول خواهید شد و با JSX آشنا می شوید. تبدیل کد قدیمی به یک کد مدرن و جدید با استفاده از ES6 قد بعدی شما است. پس از این مراحل شما به بررسی مفاهیم باقی مانده از Vanilla خواهید پرداخت و جنبه های اصلی آن نظیر چرخه حیات و مدیریت آن را فرا می گیرید.

سایر توضیحات: باید در نظر داشته باشید که استفاده از React جزو یکی از مفاهیم نسبتا سطح بالا و پیچیده است که در طراحی از آن استفاده خواهد شد. از این رو دوره آموزشی ReactJS Fundamentals, Second Edition برای کسانی مناسب است که آشنایی خوبی با مفاهیم جاوا اسکریپت و مفهوم برنامه نویسی دارند و می خواهند تا دانش خود را افزایش دهند. این دوره توسط شرکت Live Lessons تولید شده است.

ReactJS Fundamentals, Second Edition center

مشخصات فیلم آموزشی  ReactJS Fundamentals, Second Edition :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Live Lessons– مدرس : Charles Crawford– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 6 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

ReactJS Fundamentals, Second Edition

لینک دانلود