تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Relax with Hun Yuan Tai Chi Fa Soong Gong

به روز رسانی :

1395/12/03

Relax with Hun Yuan Tai Chi Fa Soong Gong یک فیلم آموزشی در زمینه آموزش و انجام اصولی حرکات تای چی می باشد . تای چی که یکی از زیباترین ، جذاب ترین و در عین حال مفید ترین حرکات ورزشی می باشد ،  می تواند در هماهنگی سیستم جسم و روح تاثیر مستقیم داشته باشد . با انجام درست این حرکات شما می توانید طریقه تنفس صحیح ، که امری مهم و ضروری در سلامت جسم و روان بشمار می رود ، را فرا بگیرید . تای چی که ورزش آرامش بخش شناخته شده ، با انجام حرکات نرمشی آرام و هم سو با تنفس درست به هماهنگی جسم و روان می پردازد تا بتواند به عملکرد صحیح دستگاه های مختلف بدن برسد .

در فیلم آموزشی Relax with Hun Yuan Tai Chi Fa Soong Gong به انجام و آموزش یک قسمت از حرکات تای چی به نام Fa Soong Gong ، برای رسیدن به یک تجربه شیرین و لذت بخش احساس آرامش ، خواهد پرداخت . این فیلم آموزشی نحوه صحیح 15 حرکت شگفت آور و آسان ولی در عین حال موثر و لذت بخش را به شما می آموزد تا شما بتوانید این آرامش را تجربه کنید . این حرکات به آرامش ذهن ، شادابی جسم و حفظ فشار خون شما در یک سطح نرمال کمک می کند و به شما یاد می دهد که چگونه اجازه بدهید تا بدنتان در حالت آرامش قرار گیرد و با این جند روش ساده به سلامتی خود کمک کنید تا بتوانید روح و جسمی سالم داشته باشید .

VTS_01_3.VOB_thumbs_[2014.08.05_15.19.52]

 مشخصات فیلم آموزشی Relax with Hun Yuan Tai Chi Fa Soong Gong :– ژانر : آموزشی– سازندگان : Wagland – Brett.Ip – Fontane.Tai Chi Academy– زبان فیلم آموزشی : انگلیسی– زیر نویس فارسی : بزودی– کیفیت نمایش : 720p– فرمت نمایش : VOB

Relax with Hun Yuan Tai Chi Fa Soong Gong

لینک دانلود