تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Spring 5.0 Core Training

در مجموعه آموزشی Spring 5.0 Core Training شما با دو حالت برنامه نویسی بر پایه فریمورک Spring 5.0 یعنی Reactive Programming و Microservices آشنا خواهید شد که از تغییراتی هستند که به صورت گسترده در نسخه 5 این فریمورک به چشم می خورند. از آنجایی که میکرو سرویس ها جزو جدیدترین تغییرات این فریمورک به شمار می روند باید به آنها توجه ویژه ای نموود. به همین دلیل یک بخش مجزا در این دوره آموزشی به توضیحات در باره Spring Boot و Spring Cloud اختصاص یافته است. دوره آموزشی Spring 5.0 Core Training شما را با مفاهیم اصلی این فریمورک قدرتمند آشنا خواهد کرد و شما می توانید از ویژگی های بسیار جالب آن در برنامه های خود استفاده کنید.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Spring 5.0 Core Training به بررسی جدیدترین تغییرات فریمورک بسیار معروفی با نام Spring می پردازد که برای تولید میکروسرویس ها بسیار ارزشمند است و راحتی را به ارمغان می آورد. حجم تغییرات این نسخه از این فریمورک به حدی است که شرکت Packt یک دوره آموزشی را با تدریس Izzet Mustafaiev اختصاص داده است.

Spring 5.0 Core Training cover

مشخصات فیلم آموزشی  Spring 5.0 Core Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Packt– مدرس : Izzet Mustafaiev– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 51 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Spring 5.0 Core Training

 
لینک دانلود