تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی The Color Lab by Bella Kotak – Intro to Color Adjustments

The Color Lab by Bella Kotak – Intro to Color Adjustments

فیلم آموزشی محصول کمپانی thecolorlab و به زبان انگلیسی میباشد . در دوره The Color Lab by Bella Kotak – Intro to Color Adjustments ما به تنظیمات رنگ در فتوشاپ خواهیم پرداخت . این یک برنامه بسیار قدرتمند است که به شما امکان می دهد هرگونه پالت رنگی را که تصور می کنید کنترل کنید و ایجاد کنید .

فیلم آموزشی The Color Lab by Bella Kotak – Intro to Color Adjustments

مقدمه ای برای ابزارهای رنگی مورد علاقه بلا در فتوشاپ است و احتمالاً فنی ترین فیلم هاست . در داخل ، ما به جزئیات مربوط به آنچه هر تنظیمات و تأثیرات آن بر روی یک تصویر می پردازد ، می پردازیم . هدف ما معرفی و دعوت شما برای آشنایی بیشتر با تنظیمات مختلف رنگ در این برنامه است به گونه ای که وقتی رنگ آمیزی تصاویر خود را انجام می دهید ، آن دانش را دارید و از همه مهم تر ، آن کنترل را برای ایجاد هر مجموعه ای از رنگ هایی که در ذهن دارید ، داشته باشید . 38 دقیقه مدت زمان پخش فیلم آموزشی The Color Lab by Bella Kotak – Intro to Color Adjustments میباشد .
نام: The Color Lab by Bella Kotak - Intro to Color Adjustments
شرکت سازنده: thecolorlab
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 38 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: thecolorlab
رمز فایل: www.download.ir

The Color Lab by Bella Kotak - Intro to Color Adjustments

In this video we will be focusing on color adjustments in Photoshop. This is an extremely powerful program that allows you really control and create any color palette you envision.

لینک دانلود