دانلود فیلم آموزشی The Complete Sass & SCSS Course From Beginner to Advanced

دوره آموزشی The Complete Sass & SCSS Course From Beginner to Advanced یک دوره بسیار کامل در زمینه آموزشی SASS است که در آن شما با بسیاری از نکات مورد استفاده از کدنویسی های مدرن آشنا خواهید شد. همچنین در این دوره به منظور تسهیل کدنویسی از یک ویرایشگر مت با نام Sublime Text 3 استفاده خواهد شد و روش کار با آن آموزش داده می شود. این دوره آموزشی قصد دارد تا شما را با اسنیپ های کدنویسی آشنا کند بطوریکه سرعت کد زدن خود را دو برابر کنید و نیز در بسیاری از موارد با ارائه اسنیپ های بهتر بتوانید مشتری های خود را نیز راضی نگه دارید. همچنین روش آزمون شما در این دوره آموزشی به صورت کاملا پروژه محور است بطوریکه در طول ساخت یک کتابخانه اسنیپ، شما باید خود را بیازمایید و به سوالات مطرح شده در این زمینه پاسخ دهید.

سایر توضیحات: دوره آموزشی The Complete Sass & SCSS Course From Beginner to Advanced با هدف راهنمایی و آموزش مفاهیم SASS و  SCSS تولید شده است. در این دوره شما می توانید تمام مهارت های کسب شده مورد آزمایش عملی قرار دهید تا بتوانید در برنامه های خود از آنها استفاده کنید. این دوره آموزشی توسط شرکت Packt تولید و عرضه شده است.

The Complete Sass & SCSS center

مشخصات فیلم آموزشی The Complete Sass & SCSS Course From Beginner to Advanced:– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : packt– مدرس : Peter Sommerhoff– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش :3 ساعت 55 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

The Complete Sass & SCSS Course From Beginner to Advanced

لینک دانلود