دانلود فیلم آموزشی مقدمات کامل جاوا – Udemy A Complete Java Tutorial Course For Beginners

جاوا بسیاری از ویژگی‌ها را پشتیبانی می‌کند و از کلاس‌ها برای ساده‌تر کردن برنامه‌ نویسی و کاهش خطا استفاده می‌کند . زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های بنیادین جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. زبان جاوا محدودتر از ++C است و برخلاف ++C که ترکیبی از ساختارها و شی‌گرایی است، زبان جاوا یک زبان شی‌گرای خالص می‌باشد و فقط نوع دادهٔ اصلی از این قاعده مستثنی است . جاوا یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا است که برای نخستین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد گردید و در سال 1995 به عنوان بخشی از سکوی Java منتشر شد. یکی از ویژگی‌های جاوا قابل حمل بودن آن است. یعنی برنامهٔ نوشته شده به زبان جاوا باید به طور مشابهی در کامپیوترهای مختلف با سخت‌افزارهای متفاوت اجرا شود و باید این توانایی را داشته باشد که برنامه یک بار نوشته و کامپایل شده و سپس در همه کامپیوترها اجرا گردد.

به این صورت که کد کامپایل شدهٔ جاوا را ذخیره می‌کند دستورالعمل‌ها شبیه کد ماشین هستند، اما با ماشین‌های مجازی که به طور خاص برای سخت‌ افزارهای مختلف نوشته شده‌اند، اجرا می‌شوند. در نهایت کاربر از سکوی جاوا نصب شده روی ماشین خود یا مرورگر وب استفاده می‌کند . ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان نسبت به زبانهای نسل اول C بالا است و وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیست. برنامه‌های جاوا به صورت بایت کد می‌شوند که توسط واسط JVM به کدهای ماشین اجرا می‌شوند و در صورت وجود JVM مانند سایر زبانهای مبتنی بر آن وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیستند. فیلم آموزشی Udemy A Complete Java Tutorial Course For Beginners توسط دو نفر از بهترین مدرسین بنام StudyEasy Organisation و Chaand Sheikh طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور Udemy این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش مقدماتی کامل جاوا لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Udemy A Complete Java Tutorial Course For Beginners :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرسین : StudyEasy Organisation و Chaand Sheikh– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 11 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Udemy A Complete Java Tutorial Course For Beginners :– شروع شدن– پیش زمینه– تصمیم گیری تحت جاوا– حلقه– آرایه– مبانی برنامه نویسی شی گرا– برنامه نویسی شی گرایی پیشرفته– کار با فایل ها– مقدمه ای بر چند مولفه مهم در جاوا– پیشنهادات و بیشتر– آشنایی با چند نخی– فوق العاده  

شما از این پس می توانید فیلم های آموزشی مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

Udemy A Complete Java Tutorial Course For Beginners

لینک دانلود