دانلود فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language

دستور زبان يا گرامر مجموعه قوانین و ضوابط حاکم بر ساختار واژه‌ها، جملهها، واجها و آواها و معناها در زبان است. به عبارت دیگر، دستور زبان مجموعه قواعد و آیین‌هایی است که اهل زبان آن‌ها را به‌طور ناخودآگاه فراگرفته و زبان‌آموزان، برای درک بهتر گفتار و نوشتار اهل زبان، آن را می‌آموزند. در تقسیم‌بندی‌های سنتی، دستور زبان به‌طورکلی از دو شاخه واژه‌شناسی (صرف) و جمله‌شناسی (نحو) تشکیل شده‌است . صرف و نحو با هم دستور یک زبان را تشکیل می‌دهند. ولی امروزه دستور زبان را، که زیرشاخه‌ای از دانش زبان‌شناسی به شمار می‌آید، دارای بخش‌های آواشناسی، واج‌شناسی، صرف، نحو و معناشناسی می‌دانند. در زبان‌شناسی، گرامر مجموعه‌ای از قوانین ساختمانی در زبان است که ساخت جمله‌ها، عبارت‌ها، و کلمه‌ها را در هر زبانی معیّن می‌کند. این اصطلاح همچنین به مطالعهٔ این قوانین نیز اطلاق می‌شود که دراین‌ زمینه شامل علم نحو، ریخت‌شناسی، و واج‌شناسی است که اغلب با آواشناسی، معناشناسی، و عملگرایی کامل می‌شود . زبان‌شناسان عموماً این اصطلاح را به قوانین املایی اطلاق می‌کنند، هرچند کتاب‌های کاربردی و راهنماهای متداول که خودشان را دستور زبان می‌نامند ممکن است به قواعد املا و نشانه‌گذاری اطلاق شوند.

گرامر ساختار و سامانه زبان است . دستور زبان شامل زبان‌شناسی نحوی و ساخت‌شناسی واژگانی زبان است. بسیاری بر این باور هستند دستور زبان یا گرامر شامل قوانین زبان است در صورتی که حقیقتاً هیچ زبانی شامل قانون نیست . زیرا قانون توسط عده‌ای وضع می‌شود ولی گرامر توسط هیچ کس وضع نشده است. زبان به مرور زمان تغییر می‌کند. به تعریفی دیگر دستور زبان بازتابی از زبان در یک دوره مشخص است. گرامر زبان باعث می‌شود تا آموزندگان زبان، سریع تر و تاثیرگذارتر آن را بیاموزند. وقتی آموزندگان زبان؛ دستور زبان را بیاموزند، قادرند خیلی چیزها را خود درک کنند و از مراجعه به معلم و کتاب بی‌نیاز شوند. گوینده هر زبانی، برای استفاده از زبانش، مجموعه‌ای از قوانین را دارد. این دستور زبان است و دست‌کم درمورد زبان بومی هر فرد اکثریت زیادی از اطلاعات درونش به‌وسیلهٔ مطالعهٔ آگاهانه یا آموزش به دست نمی‌آید، بلکه به‌وسیلهٔ مشاهدهٔ دیگر گویندگان میسر است. بخش عظیمی از این عمل در دورهٔ کودکی انجام گرفته‌است. زبان‌آموزان بعدها در زندگی، درگیر حجم بزرگ‌تری از راهنمایی‌های دقیق می‌شوند. اصطلاح گرامر می‌تواند برای توصیف قوانینی که رفتار زبانی گروهی از گویندگان را تعیین می‌کند، مورد استفاده قرار بگیرد. فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language توسط یکی از مدرسین حرفه ای زبان بنام Kelsey Ray طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور Udemy این مجموعه آموزشی را در اختیار عموم قرار داد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش مهارت های گرامر برای تمام زبان ها لذت ببرید .

Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-1-www.download.ir Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-2-www.download.ir Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-3-www.download.ir Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-4-www.download.ir Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-5-www.download.ir Udemy.Master.The.Grammar.Of.Any.Language-6-www.download.ir

مشخصات فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language :

– ژانر : آموزشی

– شرکت سازنده : Udemy

– مدرس : Kelsey Ray

– پروژه تمرینی : ندارد

– مدت زمان آموزش : 2 ساعت

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720×1280

– فرمت فایل : Mp4

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– زیرنویس فارسی : ندارد

 

سرفصل های فیلم آموزشی Udemy Master The Grammar Of Any Language :

– دستور زبان چیست

– زمان یادگیری دستور زبان

– اسامی و افعال

– ضمایر، صفت ها و قیدها

– حرف ربط و اصوات

– تفاوت های زبان

– مورد مفعولی

– شرح توابع به طور کلی از مورد مفعولی

– حالت مضاف الیه

– شرح وظایف عمومی در مورد حالت ملکی

– حالت مفعولی

– شرح وظایف عمومی در مورد حالت مفعولی

– فعل صرف و نحو

– صرف چیست

– و …

 

 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Udemy Master The Grammar Of Any Language

لینک دانلود