تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy SolidWorks 2016 Essential Training

نرم افزار سالید ورک 2016 طراحی قطعات صنعتی ، یک نرم افزار قدرتمند و شناخته شده برای طراحی و شبیه سازی حرفه ای قطعات صنعتی ، مهندسی و کامپیوتری به صورت 3D می باشد . کمپانی قدرتمند Dassault Systemes پیش از این نسخه های دیگری را در دسترس کاربران داده است که همچنین میتوانید از نسخه پیشرفته تر 2016 برای طراحی های مهندسی خود استفاده کنید . در نرم افزار SolidWorks 2016 شما می توانید با استفاده به طور خودکار به کار تولید صنعتی در هر دو د مرحله طراحی و آماده سازی فن آوری تولید محصولات مختلف از هر گونه پیچیدگی و هدف ، ماژول های خاص کمک خواهد کرد برای حل مشکلات در طول تولید و … را به کار گیرید . در نرم افزاری SolidWorks 2016 همه جنبه های جامع از فرآیند توسعه محصول را همراه با محیط بصری سه بعدی پوشش می دهد . این محیط ها عبارتند از طراحی 3D ، شبیه سازی ، طراحی برق ، مدیریت داده ها و محصولات فنی و … علاوه بر این با اضافه شدن ویژگی های جدید از جمله فناوری کلاد امکان دسترسی به پلت فرم 3DExperience و قابلیت های مبتنی بر آن آسان تر شده و طراحان و مهندسان می توانند رشته های متعددی را با سهولت و کوتاه تر شدن چرخه طراحی به مرحله بهره برداری برسانند . همچنین ابزار هایی برای ارائه سریع محصولات به بازار طراحی شده است که با نو آوری و هماهنگی همراه شده است .

نرم افزار SolidWorks 2016 طراحی و ارتباطات ، سیم مهار و نصب و راه اندازی فراگیر ، حق بیمه ، SWR-برق ، لوله کشی ، تجزیه و تحلیل مهندسی قدرت ، ثبات ، انتقال حرارت ، تجزیه و تحلیل فرکانس ، خطی و غیر خطی ، شبیه سازی دینامیک مکانیزم ها ، حرکت ، گاز ، دینامیک سیالات ، شبیه سازی جریان ، اپتیک و نورپردازی ، تجزیه و تحلیل زنجیره بعدی ، آماده سازی داده ها برای IETM ، مدیریت داده ها و فرآیندها در مرحله دروازه های ورودی از (SWE-PDM) را برای شما فراهم می کند . تمرکز بر فرایند های طراحی در نرم افزار SolidWorks 2016 باعث سریع تر شدن سیستم CAD می شود ، به گونه ای که حل مشکلات پیچیده سریع تر و راحت با استفاده از ابزار ابتکاری برای حل مشکلات پیچیده ،  فرآیندهای طراحی موازی ، استفاده از فرآیندهای طراحی یکپارچه برای محصولات مکاترونیک ، مهندسی همزمان در یک پلت فرم واحد ، طراحی ساده قطعات الکترونیکی و مکانیکی ، و همچنین همکاری با رشته های متعدد از طراحی تا ساخت امکان پذیر خواهد بود . نرم افزار SolidWorks 2016 دارای ویژگی های بسیاری پیشرفت و بهبود یافته می باشد ، که اکثر آنها مطابق با خواسته های کاربران اجرا شده است . این نسخه فراهم فرصت های بیشتر برای اجرای سریع تر و کارآمد از پروژه می باشد . فیلم آموزشی Udemy SolidWorks 2016 Essential Training یکی از محبوب ترین مهندسان بنام Asif Ahmed طراحی شده و کمپانی Udemy این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش سالیدورکس 2016 لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Udemy SolidWorks 2016 Essential Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Asif Ahmed– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 8 ساعت و 30 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Udemy SolidWorks 2016 Essential Training :– بخش 1: مقدمه– بخش 2: شروع کار با نرم افزار SolidWorks– بخش 3: رابط کاربری– بخش 4: دستکاری صفحه نمایش– بخش 5: ابزار طراحی اولیه– بخش 6: رابطه و ابعاد هندسی– بخش 7: ابزار طراحی پیشرفته– بخش 8: اصلاح طرح– بخش 9: تکنیک های رسم– بخش 10: تمرین – طراحی– بخش 11: ویژگی های اولیه طرح– بخش 12: ویژگی های کاربردی طرح– بخش 13: الگو و آینه– بخش 14: ساخت مراجع– بخش 15: ویرایش قطعه– بخش 16: ابزار ارزیابی 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Udemy SolidWorks 2016 Essential Training

لینک دانلود