تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

فیلم آموزشی Wedding Cinematography with Rob and Vanessa

ساخت فیلم برای مراسم ، تبلیغات ، تیزر و . . . امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و علاقه مندان خاص خود را دارد .  یکی از پرطرفدارترین و پول سازترین این نوع فیلم ها، ساخت فیلم مراسم عروسی می باشد که هیچ آکادمی و آموزشگاهی به تدریس آن مشغول نیست . هم اکنون برای اولین بار در بین سایت های ایرانی شما می توانید روش ساخت فیلم حرفه ای از یک مراسم عروسی را آموزش ببینید امروزه ساخت این نوع فیلم ها یک بیزینس و تجارت به حساب می آید، اما آموزش این حرفه به صورت بسیار محدود انجام می شود. شرکت  CreativeLIVE یکی از معتبرترین سازنده گان فیلم های آموزشی می باشد . در این سری از آموزش های این شرکت شما دانش و فوت فن ساخت یک فیلم عروسی را مشاهده خواهید کرد . در این پکیج شما پروسه سه روزه ی ساخت فیلم از یک مراسم عروسی را آموزش می بینید و در کنار دو فیلم ساز معروف ” Rob Adams , Vanessa Joy ” که قصد ساخت یک فیلم را دارند ، خواهید بود . در این آموزش ابتدا به شما نحوه استفاده از دوربین ، تنظیمات دوربین  Canon 7D و Canon 5D و لنز های مختلف را آموزش داده و برنامه ریزی و دانش مورد نیاز در مورد ساخت فیلم را در اختیار شما می دهد . در روز دوم شما در کنار آنها به آرایشگاه و مراسم رفته و نحوه فیلم برداری و فنون آن را از آنها آموزش می بینید . در روز سوم این پکیج نیز به شما نحوه تدوین کردن فیلم را آموزش می دهند .

فیلم آموزشی Wedding Cinematography with Rob and Vanessa

از مهمترین مزایای این فیلم آموزشی همراهی شما در کنار اساتید است و شما ساخت یک فیلم را به صورت کامل نظاره و تجربه خواهید کرد . همچینین تمامی فوت فن های ساخت این فیلم تنها مورد استفاده ساخت فیلم عروسی نیست و جامع بودن آن باعث می شود که شما بتوانید از آن برای ساخت فیلم های تبلیغاتی و تیزر نیز استفاده نمایید . هم اکنون سایت دانلود فارسی برای اولین بار این این پکیج آموزشی را برای علاقه مندان به فیلم سازی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داده است .

CreativeLIVE: Wedding Cinematography with Rob and Vanessa

If you've always wanted to get into wedding cinematography then this is your jump start. Starting at 9AM tomorrow, Monday December 3 creativeLIVE will be hosting a FREE Wedding Cinematography workshop With Vanessa & Rob. Together, they've got a career's worth of film-making knowledge and will be packing it into this three day course. They will be teaching how to start your own cinema company, make it successful and how to keep the doors open. You'll also learn everything you need to know about filming a wedding, building a story and then editing a compelling film. Topics will range from what equipment to use, how to use it correctly, audio, planning the day, filming the key parts, organizing footage, editing program pros and cons, story-building, delivery, marketing, branding and how to do it all. As always, the course is free while it’s live but if you want to watch it later you can pre-order it now for only $99. If you plan to watch it live, log on and enroll now.

لینک دانلود