تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Windows Performance Toolkit Worm Analysis

آیا می دانستید کامپیوتر شما می تواند بدون اینکه متوجه شوید به همکاران یا مخاطبانتان اسپم ارسال کند؟ در واقع کرم های کامپیوتری ممکن است باعث انجام اینکار شود. برخلاف ویروس ها، یک کرم می تواند بدون دخالت کاربر گسترش پیدا کند و افرادی که ایمیل اسپم شما را باز می کنند نیز گرفتار همین مشکل خواهند شد. دوره ی آموزشی Windows Performance Toolkit که توسط سایت لیندا تهیه و عرضه شده است ابزار هایی را جهت پیدا کردن کرم ها معرفی می کند که آنتی ویروس ها قادر به شناسایی آن ها نیستند. مدرس دوره آقای Thomas Pantels به شما آموزش می دهد که چگونه کامپیوتر خود را آنالیز کنید و محل کرم هایی را شناسایی کنید که بطور اوتوماتیک به مخاطبانتان اسپم ارسال می کنند. با تجزیه و تحلیل فعالیت شبکه ی I/O و مقدار CPU و فضای مورد استفاده، یاد می گیرید که چگونه کرم ها را ایزوله کنید و آنها را از سیستم خود حذف نمائید.

سایر توضیحات: Lynda.com یک کمپانی آموزش آنلاین مشهور می باشد که هزاران دوره ی آموزشی را در زمینه ی نرم افزار، خلاقیت، و مهارت های کسب و کار تولید و عرضه کرده است. این شرکت نزدیک به 20 سال است که در حوزه ی کمک به دانش آموزان، مدیرها، و علاقه مندان به رشته های کامپیوتری فعالیت می کند و از مدرسان حرفه ای جهت ضبط آموزش ها استفاده می نماید.

Windows Performance Toolkit Worm Analysis center

مشخصات فیلم آموزشی Windows Performance Toolkit Worm Analysis :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Thomas Pantels– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 23 دقیقه– تاریخ ساخت آموزش : October 25, 2017– سطح دوره: متوسط– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Windows Performance Toolkit Worm Analysis

لینک دانلود