دانلود فیلم آموزشی Winning Chess the Easy Way شطرنج

فیلم آموزشی Winning Chess the Easy Way شطرنج را میتوانید به طور اصولی و کامل فرا بگیرید . بازی شطرنج از دیرباز مورد توجه همه انسانها بوده است . اغلب متفکرین و فلاسفه این بازی را به عنوان سرگرمی اصلی خود انتخاب میکردند و با استفاده از این بازی به درک عمیقی از جهان میرسیدند . شما با انجام بازی شطرنج می توانید به راحتی علم تفکر درست و تصمیم گیری را فرا بگیرید و با بهره گیری اصولی از فکرتان به آرامش ذهنی خواهید رسید توجه داشته باشید

تصمیم گیری دقیق در کمترین زمان ممکن میتواند منجر به نتایج خوبی شود که هرکدام از این نقطه روشنی در آینده شما رقم می زند . Susan Polgar  یکی از برترین اساتید در رشته شطرنج می باشد که در این مجموعه آموزشی راههای صحیح به ثمر رسیدن تفکرات شما را به شما می اموزد . سوزان در این فیلم سعی میکند که به بهترین نحو ممکن استفاده بهینه از مهره های شطرنج را به شما آموزش دهد . این فیلم آموزشی به آن دسته از افرادی توصیه میشود که علاقه مند به یادگیری شطرنج به صورت اصولی می باشند و علاقه مندند که این بازی را به صورت اصولی فرا بگیرند .

این فیلم آموزشی در 10 قسمت به شما شطرنج را می آموزد . نگارنده به شما توصیه میکند که این فیلم را از همان قسمتهای ابتدایی تماشا فرمایید .

1 – اصول اساسی شطرنج

2 – یادگیری پیاده کردن طرح و برنامه

3 – تاکتیکهای ضروری شطرنج

4 – آموختن اجتناب از افتادن در تله های حریف

5 – آموزش نکات جدید توسط قهرمان شطرنج باب فیشر

6 – اسرا فکر کردن در بازی به مانند یک استاد

7 – سیستم مختلف بازی

8 – نکات ضروری برای مات کردن حریف

9 – نکات ضرور ی بازی

10 – تبدیل شدن به شطرنج باز حرفه ای

Winning-Chess-the-Easy-Way.Download.ir

دانلود فیلم آموزشی Winning Chess the Easy Way شطرنج  با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود