تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزش حرفه ای phlearn Pro Photoshop Tutorial Juicy Kicks

فیلم آموزش حرفه ای نرم افزار فتوشاپ Pro Photoshop Tutorial Juicy Kicks را برای علاقمندان به کارهای گرافیکی و طراحان و گرافیست ها در نظر گرفته ایم . در این فیلم آموزشی که توسط کمپانی phlearn تهیه شده شما رتوش ترکیبی را فرا خواهید گرفت . در این روش رتوش شما از ترکیب سازی عکس ها و تصاویر مختلف برای ایجاد و خلق تصاویر دیدنی و جذاب استفاده خواهید کرد . فیلم آموزش حرفه ای فتوشاپ Pro Photoshop Tutorial به نام ضربات شاداب Juicy Kicks به شما تکنیک های پیشرفته کار با نرم افزار فتوشاپ را می آموزد . تکنیک های موجود در این آموزش حرفه ای فتوشاپ الهام بخش شما برای خلق آثاری به یاد ماندنی خواهد بود . در ادامه به توضیحات بیشتری در این زمینه خواهیم پرداخت .

دانلود فیلم آموزش حرفه ای Pro Photoshop Tutorial Juicy Kicks فتوشاپ

در Pro Photoshop Tutorial Juicy Kicks شما با بیش از 1:50 ساعت آموزش تصویری و گام به گام می توانید تکنیک های برتر نرم افزار فتوشاپ را بیاموزید .بخش 1 – مقدمه و برنامه ریزیبخش 2 – ترکیب تصاویر و رنگها pt.1بخش 3 – رتوش کفش ( رنگ آمیزی و حذف جزئیات اضافیبخش 4 – ترکیب تصاویر و رنگها pt.2بخش 5 – رتوش و پاکسازی pt.2 و آخرین تغییراتتوضیحات :نام فیلم : Pro Photoshop Tutorial: Juicy Kicksشرکت سازنده : phlearnزبان فیلم : انگلیسیزمان فیلم : 1 ساعت و 50 دقیقهرزولیشن : 1280 * 720سطح فیلم : متوسطحجم : 332 مگابایتهمراه این فیلم آموزشی تصاویر اصلی برای تمرین شما نیز وجود دارد .همچنین براش های سفارشی نیز در این مجموعه موجود است .

دانلود فیلم آموزش حرفه ای Pro Photoshop Tutorial Juicy Kicks فتوشاپدانلود فیلم آموزش حرفه ای phlearn Pro Photoshop Tutorial Juicy Kicks به نام ضربات شاداب از دانلود فارسی

لینک دانلود