تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا با 4 کیفیت

فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا روایت یک داستان عاشقانه است . داستانی که از آشنایی حامد کمیلی با نام نادر و سارا بهرامی با نام برفا در جریان تولید یک فیلم سینمایی آغاز می‌شود و در ادامه بحران‌هایی که بر زندگی این دو تأثیر می‌گذارد را نمایش می‌دهد تا به سرنوشت رابطه برسد . در حاشیه این محور اصلی، شاخ و برگ‌ هایی مانند عشق و علاقه نادر به کشور ایتالیا و فرهنگ و تاریخ آن و همچنین مشکلات برفا در عرصهٔ فیلم‌سازی به میان کشیده می‌شوند. بیشتر مدت زمان فیلم صرف نمایش مرحله بحران در زندگی نادر و برفا شده است و مشکل جدی این بخش ضعف در پرداخت دلیل بحران است. برفا نسبت به نادر سرد می‌شود و به هیچ وجه حاضر نیست شب را با او در یک اتاق بخوابد. رفتاری‌های عصبی عجیبش در یک موقعیت باعث تنش می‌شود اما بلافاصله در موقعیت بعدی با رفتاری متفاوت از او مواجه می‌شویم. فیلم برای همهٔ این عصبیت‌ها و تنش‌های جدی تنها به توضیحی چندخطی کفایت می‌کند در این رابطه که آن‌ها نوزاد خود را از دست داده‌اند. چطور چنین اتفاقی باعث شده برفا از نادر دلسرد شود و این مسئله چندین ماه به طول انجامد .

Italia_italia-1080.mp4_thumbs_[2018.03.12_10.37.08]

سایر توضیحات : ایتالیا ایتالیا فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کاوه صباغ‌ زاده و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌ زاده محصول سال 1395 است. فیلم اول کاوه صباغ زاده در جشنواره با واکنش‌های مثبتی روبه‌رو شد. به نظر می‌رسد این میزان توجه و تحسین در رابطه با چنین فیلمی بیشتر در یک فضای قیاسی قابل‌درک است. تماشای تعداد زیادی از فیلم‌ هایی که به شکلی نامطلوب موضوعات تلخ را محور خود قرار داده‌اند و مواجهه با موقعیت‌های داستانی کسالت‌ بار باعث می‌شود ظاهر شوخ‌ و شنگ فیلمی چون ایتالیا ایتالیا تأثیری متفاوت و شاید غیرواقعی در ذهن مخاطب ایجاد کند. اما اگر این فضا را از پیرامون فیلم جدا کنیم و به شکل مستقل خود فیلم و توانایی‌هایش را مورد ارزیابی قرار بدهیم نتیجه متفاوت خواهد بود.

مشخصات فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا :

– ژانر : درام ، عاشقانه

– کارگردان : کاوه صباغ‌ زاده

– نویسنده : کاوه صباغ‌ زاده

– تهیه کننده : مهدی صباغ‌ زاده

– محصول کشور : ایران

– تاریخ تولید : 1395

– مدت زمان : 90 دقیقه

– زبان پخش : فارسی

– بازیگران : حامد کمیلی، سارا بهرامی، فرید سجادی حسینی، رضا سخایی، همایون ارشادی، جهانگیر میرشکاری، ناصر سجادی حسینی، دانش اقباشاوی، فائزه علوی، آنامهر اخلاقی و …

– کیفیت نمایش : 480p & 720p & 1080p

– فرمت فایل : MKV

– سایت مرتبط : WikiPedia

 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا

لینک دانلود