دانلود فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 با 4 کیفیت

به روز رسانی :

1395/03/07 - لینک دانلود قانونی قرار گرفت .

داستان فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 ادامه زندگی همان سه شخصیت اصلی نسخه اول فیلم گشت ارشاد است که پس از ۵ سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد . حسن و حاج عباس مدت‌ زمانی زندانی بودن خود را سپری کرده‌اند و پس از آزادی به دنبال نفر سوم عطا می‌روند که پس از مرگش در پایان قسمت اول گفته شده در کما بوده و پس از به هوش آمدن بخشی از حافظه خود را ازدست‌ داده است . سرانجام گروه قدیمی دوباره تشکیل می‌شوند. تلاش‌ های این سه نفر برای پول درآوردن از راه قانونی موضوع اصلی فیلم است . عباس و حسن و عطا مدتی نیز دنبال کار می‌گردند اما موفق نمی‌شوند و تصمیم می‌گیرند مسیر گذشته اشان را پیش بیرند و اتفاقات گشت ارشاد ۲ از همین‌جا آغاز می‌شود.

گشت 2 یا گشت ارشاد 2 فیلم سینمایی ایرانی ساخته شده در سال ۱۳۹۵ است. این فیلم به کارگردانی سعید سهیلی و در ادامهٔ فیلم گشت ارشاد ساخته شده است. این فیلم در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده است. سعید سهیلی با ساختن گشت ارشاد حاشیه‌های فراوانی را تجربه کرد و جنجال‌های ایجاد شده پیرامون آن فیلم باعث شد تا نام او بر سر زبان‌ها افتاده و با آن فیلم به یاد آورده شود. سهیلی پیش‌ازاین هم با ساختن آثاری مانند چارچنگولی گرایش خود به سطحی‌ ترین شکل سینمای تجاری را نشان داده بود اما برخی تحسین‌ ها که به دنبال موج ایجاد شده توسط منتقدی خاص به سمت گشت ارشاد روانه شد این فیلم را در جایگاه متمایزی نسبت به باقی آثار کارنامه او قرار داد.

مشخصات فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 :– ژانر : درام ، کمدی– کارگردان : سعید سهیلی– نویسندگان : مهدی محمدنژادیان ، سعید سهیلی– تهیه کننده : سعید سهیلی– محصول کشور : ایران– تاریخ تولید : 1395– مدت زمان : 90 دقیقه– زبان پخش : فارسی– بازیگران : حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری و …– کیفیت نمایش : 480p & 720p & 1080p– فرمت فایل : MKV– سایت مرتبط : WikiPedia 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی درخواست دهید

گشت ارشاد 2

لینک دانلود