تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی Bird Box 2018 + زیرنویس فارسی

پس از اتفاقات وحشتناکی که افتاد، Malorie Hayes به فرزندانش می گوید که قرار است زندگی بسیار سختی داشته باشند و تاکید می کند که هیچ وقت چشم بند هایشان را بر ندارند در غیر این صورت می میرند . 5 سال قبل، هنگامی که Malorie باردار بود، خواهر بزرگترش Jessica به دیدن او آمد . اخبار در تلویزیون نشان داد که یک بیماری گسترش یافته است که باعث می شود مردم خودکشی کنند . این بیماری از سیبری شروع شد و درحال گسترش است . Malorie و جسیکا برای چکاپ به بیمارستان می روند . در بیمارستان Malorie می بیند که یک زن درحال کوبیدن سر خود به یک صفحه شیشه ای است و دیگران پس از دیدن آن صحنه ترسیدند و هرج و مرج عظیمی آغاز شد . Malorie و جسیکا سعی می کنند با ماشین از خشونت ها و هرج و مرج دور شوند اما جسیکا کنترلش را از دست می دهد و ماشین چپ می کند . Malorie زخمی می شود و مشاهده می کند که جسیکا جلوی یک کامیون می رود و خودکشی می کند . یک زن به نام لیدیا ( Lydia ) او ( Malorie ) را دعوت می کند تا برای امنیت بیشتر به خانه او برود و … . فیلم سینمایی Bird Box 2018 به کارگردانی Susanne Bier و نویسندگی Eric Heisserer, Josh Malerman در تاریخ 21 دسامبر 2018 در کشور آمریکا منتشر شد . از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی می توان به Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich, Sarah Paulson, Jacki Weaver, Rosa Salazar, Danielle Macdonald و Lil Rel Howery اشاره کرد . برای ساخت این فیلم 19.8 میلیون دلار هزینه شد .

* این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است *

Bird Box 2018 - Screen

 مشخصات فیلم سینمایی Bird Box 2018 :– ژانر : درام – ترسناک – علمی تخیلی– کارگردان : Susanne Bier– نویسندگان : Eric Heisserer, Josh Malerman– استودیوهای سازنده : Bluegrass Films, Chris Morgan Productions, Universal Pictures– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 21 دسامبر 2018– ستارگان : Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich– مدت زمان : 2 ساعت و 3 دقیقه و 50 ثانیه– مدت زمان سانسور : 3 دقیقه و 30 ثانیه– کیفیت نمایش : 720p و 1080p– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Bird Box 2018

Five years earlier, a pregnant Malorie was visited by her older sister, Jessica. A news report is being shown on television that there is an unexplained mass suicide spreading across Europe which started in Siberia. Malorie has a routine pregnancy checkup with Jessica accompanying her to the hospital. Afterward, Malorie sees a woman bashing her head into a glass panel followed by others beginning to panic as chaos erupts in the city. Malorie and Jessica attempt to drive away from the violence, but Jessica loses control of herself as she drives, and the car ends up overturning. An injured Malorie then witnesses Jessica walk into the path of an oncoming truck, killing herself.

لینک دانلود