تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی Captain America Civil War 2016

به روز رسانی :

1395/06/10 دوبله فارسی اضافه شد .

Captain America Civil War 2016 کاپیتان آمریکا جنگ داخلی فیلم سینمایی در ژانر اکشن , ماجرایی , علمی و تخیلی می باشد که توسط استودیوی مارول ساخته شده است . بسیاری از مردم از اقداماتی که ابر قهرمانان قادر به انجام آن هستند واهمه دارند . دولت تصمیمی بر اجرای قانون Hero Registration Act می گیرد و آن را الزام می کند . این قانون توانایی و اقدامات قهرمانان را محدود می کند . این نتیجه گیری باعث آشوب در بخش Avengers می شود . Iron Man یا همان مرد آهنی با تصویب این قانون موافق است . او اعتقاد دارد که محدود کردن اقدامات قهرمانان باعث می شود تا خرابی های کمتری در شهرها به وجود آید . اما از طرفی کاپیتان آمریکا اعتقاد دارد که نجات دنیا به قدری جسارت می خواهد که در حیطه ی دولت نیست و آنها به خودی خود نمی توانند سلامت مردم را تضمین کنند . همین موضوع باعث ایجاد هرج و مرج و جنگ بین گروه مرد آهنی که از Black Panther , Vision , Black Widow , War Machine و Spiderman تشکیل شده با گروه کاپیتان آمریکا می شود که اعضای آن Bucky Barnes , Falcon , Sharon Carter , Scarlet Witch , Hawkeye و Ant Man تشکیل داده اند .

دانلود فیلم سینمایی Captain America Civil War 2016

سایر توضیحات : فیلم سینمایی Captain America Civil War 2016 را براداران Russo کارگردانی کرده و Christopher Markus به همراه Stephen McFeely وظیفه ی نویسندگی آن را بر عهده داشته اند . بودجه ساخت این فیلم 250 میلیون دلار بوده است که توانست در اولین هفته ی فروش خود در 6 می 2016 فروشی بالغ بر 179 میلیون دلار داشته باشد فروش کل آن نیز به عدد 407 میلیون دلار رسیده است . بازیگران معروف و سرشناسی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که از Chris Evans , Robert Downey Jr و Scarlett Johansson می توان به عنوان بخشی از آنها اشاره کرد .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Captain America Civil War 2016

مشخصات فیلم مستند Captain America Civil War 2016 :

– ژانر : اکشن – ماجرایی – علمی و تخیلی– کارگردان : Russo Brothers– نویسنده : Steven Leckart– استودیوی سازنده : Marvel Studios– محصول کشور : آمریکا – آلمان– مدت زمان سانسور : 11 ثانیه– تاریخ انتشار : 6 می 2016– مدت زمان : 147 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p & 1080p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Captain America Civil War 2016

لینک دانلود