دانلود فیلم سینمایی The Alchemist Cookbook 2016

The Alchemist Cookbook 2016 یک فیلم سینمایی در ژانر درام , ترسناک می باشد که توسط استودیوی Sob Noisse Movies ساخته شده است . در دنیا افرادی هستند که مبتلا به هذیان ثروت می باشند . یک زاهد گوشه نشین در دل جنگل مخفی شده است به این امید که بتواند یک به راز و رمز یک شی باستانی دست پیدا کند . اما برای دستیابی به این هدف باید بهایی پرداخت شود . یکی از نکات جالب این فیلم به چالش کشیدن مخاطب خود می باشد به گونه ای که اصلا چیزی که انتظار آن را می کشید اتفاق نمی افتد . اگر به طور دقیق بخواییم ژانر فیلم را بررسی کنیم نمی توان آن را در طبقه بندی خاصی قرار داد ولی المان هایی از گذشته و حال فیلم های ماورالطبیعه می توان در آن مشاهده کرد . شما نممی توانید واقعیت را از خیال در این فیلم جدا کنید . لحظاتی در فیلم قرار دارد که شما به شدت ترس را حس خواهید کرد ولی از طرف مقابل لحظاتی نیز هست که به شدت می خندید .

دانلود فیلم سینمایی The Alchemist Cookbook 2016

سایر توضیحات : فیلم ترسناک The Alchemist Cookbook 2016 توسط Joel Potrykus کارگردانی و نویسندگی شده است . این کارگردان جوان اکثرا کارهای و فیلم های کوتاه در کارنامه ی خود دارد به غیر از آنها می توان به Buzzard و Ape به عنوان کارهای بلند او اشاره کرد . این فیلم که محصول کشور آمریکا می باشد در 7 اکتبر 2016 منتشر گردید . از بازیگرانی که در آن به ایفای نقش پرداختند می توان به Ty Hickson , Amari Cheatom و Fiji اشاره کرد . این فیلم برای تقویت زبان انگلیسی مناسب می باشد .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی The Alchemist Cookbook 2016

مشخصات فیلم The Alchemist Cookbook 2016 :

– ژانر : ترسناک – درام – کارگردان : Joel Potrykus – نویسنده : Joel Potrykus – شرکت سازنده : Sob Noisse Movies – محصول کشور : آمریکا – تاریخ انتشار : 2016 – مدت زمان : 82 دقیقه _ مدت زمان سانسور شده : 16 ثانیه – زبان پخش : انگلیسی – کیفیت نمایش :  720p WEB-DL – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : دارد – سایت مرتبط : IMDB

The Alchemist Cookbook 2016

لینک دانلود