تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود فیلم مستند آموزشی 2013 Ben Pakulski The Debut

فیلم مستند آموزشی 2013 Ben Pakulski The Debut  بن پاکولوسکی متولد 1981 در تورنتو کانادا می باشد . وی یک بدنساز حرفه ای و قهرمان چند دوره مسابقات جهانی در رشته تناسب اندام و بدنسازی می باشد . او در وبسایت شخصییش خود را اینگونه معرفی کرده است . من از 15 سالگی ورزش را آغاز کردم . از این سن به باشگاه بدن سازی میرفتم . در سن 18 سالگی پیتر چیسون استاد فقیدم به من توصیه کرد تا رشته پرورش اندام را به طور حرفه ای ادامه دهم من هم این صحبت استادم را پذیرفتم و از همان سال این رشته ورزشی را به طور جدی آغاز کردم . علاقه من به این ورزش زمانی بیشتر شد که رونی کولمن را ملاقات کردم و مسابقه او را تماشا کردم . آن شب زندگی من تغییر کرد و تصمیم گرفتم تا خود را در این رشته به بالاترین جایگاه برسم .

این فیلم زیبا یک کلاس آموزشی خوب ومناسب برای کسانی است که می خواهند در ورزش بدنسازی را به صورت حرفه ای و قهرمانی دنبال کنند . ابن در این فیلم نحوه ی صحیح تمرین کردن و حرکات درست بدنسازی را بیان میکند و بیننده می تواند زندگی حرفه ای یک قهرمان بدنسازی را مشاهده و از آن در برنامه ریزی زندگی حرفه ای خود استفاده کند .

 

تصاویری از فیلم Ben Pakulski The Debut :

 

TheDebut-BenPakulski1.www.download.ir TheDebut-BenPakulski2.www.download.ir

 

 دانلود فیلم مستند آموزشی 2013 Ben Pakulski The Debut با لینک مستقیم از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود