تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند 13th 2016

13th 2016 نام فیلم مستند در مورد سیستم زندان های ایالت متحده آمریکا می باشد که توسط استودیوی Kandoo Films ساخته شده است . در این مستند نگاهی عمیق به سیستم زندان های آمریکا می شود و اینکه چگونه در آن نابرابری های نژادی اتفاق می افتد . به جرات می توان گفت این فیلم یکی از بهترین مستندهای ساخته شده در مورد سیستم زندان های آمریکا می باشد . نام مستند برگرفته از 13 متمم قانون اساسی آمریکا می باشد . این قانون می گوید بردگی اجباری به جز در زمانی که جرم و جنایت ثابت شده است محکوم می شود . این فیلم مستند بر اساس مواردی که نقض حقوق بشر می باشد را به تصویر کشیده است و کیفر خواست علیه یک سیستم غلط در زندان های آمریکا را مطرح می کند . هنوز هم بعد از گذشت بیش از چهار دهه از نژادپرستی در آمریکا ما هنوز هم شاهد این اتفاقات در این کشور به خصوص زندان های آن می باشیم .

دانلود فیلم مستند 13th 2016

سایر توضیحات : مستند 13th 2016 توسط Ava DuVernay کارگردانی شده است و خود Ava DuVernay به همراه Spencer Averick وظیفه ی نویسندگی آن را برعهده داشته اند . خانم DuVernay در کسوت کارگردان از تجربه ی بالایی برخوردار بوده و تا به حال کارهای مختلفی را در کارنامه ی هنری خود دارد که می توان از Selma و Middle Of Nowhere به عنوان شاخص ترین آنها اشاره کرد . از افرادی که در این مستند حضور داشته می توان به Jelani Cobb , Angela Davis و Henry Louis Gates اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند 13th 2016

مشخصات فیلم مستند 13th 2016 :

– ژانر : مستند– کارگردان : Ava DuVernay– نویسنده : Spencer Averick , Ava DuVernay– استودیوی سازنده : Kandoo Films– محصول کشور : انگلیس– تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016– مدت زمان : 100 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEBRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

13th 2016

لینک دانلود