تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Barista 2015

Barista 2015 : یک فیلم زیبا در ژانر مستند است که در سال 2015 و محصولی از کشور آمریکا می باشد . استودیو ی Samuel Goldwyn Company نام کمپانی ی سازنده ی این فیلم مستند است که از استودیو های تازه تاسیس اما موفق در زمینه ی تولید فیلم است که از دیگر کار های این کمپانی می توان به فیلم هایی هم چون Mao’s Last Dancer تولید سال 2009 و هم چنین فیلم درام  Goya’s Ghosts محصول سال 2006 اشاره کرد . کارگردان این محصول نیز آقای Rock Baijnauth نام دارد که ایشان نیز از کارگردانان تازه کار و نو ظهور در صنعت فیلم های مستند به شمار می رود که از محصولات این کارگردان می توان از فیلم The Pirate Tapes محصول سال 2011 و فیلم کوتاه و جنایی Priority One تولید سال 2002 نام برد . نویسنده ی این فیلم مستند نیز خود کارگردان یعنی آقای Rock Baijnauth است . و اما ژانر “مستند” به علت حقیقی بودن و واقعی بودن داستان و محتوای فیلم ساخته شده ، از جمله پر طرفدار ترین سبک ها در بین محصولات رسانه ای به شمار می رود که تقریبا از سال 1920 کشف و در دست ساخت قرار گرفت و از بهترین و تاثیر گذار ترین ها در این میان می توان به فیلم هایی چون The Fourth Phase و هم جنین فیلم Who Took Johnny محصول سال 2014 و البته فیلم محبوب Kevin Hart: What Now? تولید سال 2016 اشاره کرد . تماشای این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود .

دانلود فیلم مستند Barista 2015 با کیفیت HD TV 720p

سایر توضیحات : فیلم مستند Barista 2015 یک موضوع اجتماعی و چالش برانگیز را روایت می کند . در این فیلم مستند ، پنج عدد از بهترین قهوه سازانی که مدعی هستند در کار خود بهترین می باشند به رقابت با هم می پردازند تا سرانجام برنده ی مسابقه مشخص می شود . . . حتی یک اشتباه در این مسابقه ی نفس گیر کافیست تا آنها از ادامه ی رقابت حذف شوند . از اشخاصی که در این مستند به ایفای نقش می پردازند می توان از افرادی هم چون :  Eden-Marie Abramowicz, Charles Babinski و  Charlie Habegger نام برد . فیلم مستند Barista 2015 از لحاظ بسیاری مورد نقد و تشویق علاقه مندان به این سبک از فیلم ها قرار گرفته است که از جمله می توان به لوکیشن های زیبا و مجذوب کننده ، کیفیت بسیار خوب فیلم برداری و صداگزاری های موفق این محصول اشاره کرد و نام برد . در مجموع  با جمع آوری ی همه ی فاکتور ها ی مثبت موجود در این محصول ، می توان گفت که مستند Barista 2015 از نمره ی بسیار خوبی در بیشتر سایت های معتبر فیلم و سریال از آن خود کرده است . پیشنهاد می کنیم تماشای این فیلم مستند را از دست ندهید .

دانلود فیلم مستند Barista 2015 با کیفیت HD TV 720p

– مشخصات فیلم مستند Barista 2015 :
– ژانر : مستند –  اجتماعی– کارگردان : Rock Baijnauth– استودیوی سازنده : Samuel Goldwyn Company– محصول کشور : امریکا– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 1 ساعت 43 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDTV 720p– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Barista 2015

لینک دانلود