تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Best of Enemies 2015

Best of Enemies 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Media Ranch ساخته شده است . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده Morgan Neville بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم مستند می باشد و سابقه ساخت فیلم های مستند موفقی چون Keith Richards: Under the Influence و Twenty Feet from Stardom را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این فیلم مستند در رابطه با دو تن از چهره های مطرح سیاسی آمریکا در سال 1968 می باشد . ویلیام اف باکلی و گور ویدال دو تن از معروف ترین و جنجالی ترین سیاستمداران امریکایی بودند که در آن دوران هدف برنامه های تلویزیونی فراوانی بودند . در این فیلم مستند کارگردان به زندگی شخصی و سیاسی این دو شخص پرداخته است و همچنین افکار و رفتارهای این ذو فرد را نیز مورد بحث و بررسی دقیق خود قرار داده است . یکی از نکات جالب این فیلم مستند بررسی نقش تلویزیون و رسانه ها در رفتار این دو فرد می باشد .

دانلود فیلم مستند Best of Enemies 2015

– ژانر : مستند– تهیه کننده : CNN Films– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : ایالات متحده– زبان : انگلیسی– تعداد قسمت : 1– کیفیت نمایش : BDRIP– فرمت فایل : Mkv– زیر نویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود