تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Buried Alive The Chilean Mine Rescue

یک سطح شیب دار , تونل اصلی در معدن San José در کشور شیلی و در حوزه ی آتاکاما که حدود یک مایل از سطح دریا بالاتر می باشد باعث به وجود آمدن دلخراشترین حادثه در این کشور شد . مسیرهای اصلی که برای این معدن طراحی شده بسیار بازیک و در دل کوه می باشد . بدون شک رفت و آماد در آنها آن هم به وسیله ماشین های سنگین و ابزار آلات مختلف باعث رانش زمین شده و نتیجه کار مسدود شدن معابری می باشد که در آن بیش از 100 معدنچی وجود دارد . در صبح 5 آگوست 2010 تعدادی از مردان در عمق 2500 متری زیر زمین مشغول به کار بودند و زمانی که که یک کامیون از روی سطح با خاک تازه رد شد باعث فرورفتن خاک در آن قسکت و گرفتار شدن مردان زیادی در زیر زمین شد .

دانلود فیلم مستند Buried Alive The Chilean Mine Rescue 2010

سایر توضیحات : مستند Buried Alive The Chilean Mine Rescue 2010 بازگو کننده داستان مردانی مقاوم می باشد که با سختی های زیادی روبه رو شدند در حالی که این افراد در زیر خروارها خاک گرفتار بودند از طرفی گروهی سخت در تلاش بودند تا با ایجاد راهی مناسب بتوانند خروج آنها را میسر سازند . بالاخره تلاش ها در 1 بعدظهر جواب داد و اولین روزنه های امید رنگ دگیری به خود گرفت .

دانلود فیلم مستند Buried Alive The Chilean Mine Rescue 2010

مشخصات فیلم مستند Buried Alive The Chilean Mine Rescue 2010 :

– ژانر : مستند– استودیوی سازنده : Terra Mater Factual Studios– محصول کشور : استرالیا– امتیاز : 8.2/10– تاریخ انتشار : 4 نوامبر 2010– مدت زمان : 112 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : DVDRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Buried Alive The Chilean Mine Rescue 2010

لینک دانلود