تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Cane Toads The Conquest 2010

Cane Toads The Conquest 2010 : یک فیلم جالب و ترسناک در ژانر مستند است که در سال 2010 و فیلمی ساخته ی کشور استرالیا می باشد . استودیو ی سازنده ی مستند Cane Toads The Conquest 2010 ، یکی از کمپانی های پر کار و به نام در میان شرکت های فیلم سازی ست که با نام Radio Pictures شناخته شده است . از فیلم های مطرح توسط کمپانی Radio Pictures می توان به مستند تلوزیونی Child Star: The Shirley Temple Story تولید سال 2001 و هم چنین فیلم “The Pursuit of Excellence” محصول سال 2007 اشاره کرد . کارگردان این محصول موفق نیز آقای Mark Lewis نام دارد که می توان وی را در رده ی کارگردانان به نام و قدیمی در ژانر فیلم های مستند بر شمرد که از محصولات پر طرفدار این کارگردان می توان از فیلم Cane Toads: An Unnatural محصول سال 1988 و فیلم محبوب The Natural History of the تولید سال 2000 نام برد . ایده ی اصلی ی متن فیلم نیز بر عهده ی خود کارگردان می باشد  . و اما ژانر “مستند” به علت حقیقی بودن و واقعی بودن داستان و محتوای فیلم ساخته شده ، از جمله پر طرفدار ترین سبک ها در بین محصولات رسانه ای به شمار می رود که تقریبا از سال 1920 کشف و در دست ساخت قرار گرفت و از بهترین و تاثیر گذار ترین ها در این میان می توان به فیلم هایی چون The Fourth Phase و هم جنین فیلم Who Took Johnny محصول سال 2014 و البته فیلم محبوب Kevin Hart: What Now? تولید سال 2016 اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند Cane Toads The Conquest 2010 با کیفیت 720p BluRay

سایر توضیحات : مستند زیبا و در عین حال ترسناک Cane Toads The Conquest 2010 فیلمی تاثیر گذار است درباره ی دنیای شگفت انگیز وزغ ها . این مستند روایت گر سلسله اعمال و اتفاقاتی ست که باعث شده محل زندگی و زیست وزغ های استرالیایی با چالش های جدی روبرو شود و این گونه ی شگفت انگیز از خانواده ی غوکان در معرض خطر انقراض قرار بگیرد . از جمله کسانی که در این فیلم مستند به ایفای نقش پرداخته اند می توان از Henry Richards و هم چنین آقای Neil Young نام برد . فیلم مستند Cane Toads The Conquest 2010 از لحاظ بسیاری مورد نقد و تشویق علاقه مندان و طرفداران به این سبک از فیلم ها قرار گرفته است که از جمله می توان به فیلم برداری و  خلق صحنه ها و تصاویر زیبا و ترسناک ، کیفیت بسیار خوب فیلم برداری و صداگزاری های زیبا ی این محصول اشاره کرد و نام برد . در مجموع ، با جمع آوری ی همه ی فاکتور ها ی مثبت موجود در این محصول ، می توان گفت که مستند Cane Toads The Conquest 2010 از نمره ی بسیار خوبی در بیشتر سایت های معتبر فیلم و سریال از آن خود کرده است . پیشنهاد می کنیم تماشای این فیلم مستند را از دست ندهید .

دانلود فیلم مستند Cane Toads The Conquest 2010 با کیفیت 720p BluRay

– مشخصات فیلم مستند Cane Toads The Conquest 2010 :
– ژانر : مستند– کارگردان : Mark Lewis– استودیوی سازنده : Radio Pictures– محصول کشور : استرالیا– تاریخ انتشار : 2010– مدت زمان :  1 ساعت و 25 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید .

Cane Toads The Conquest 2010

لینک دانلود