تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Cartel Land 2015

Cartel Land 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Our Time Projects ساخته شده است . کارگردانی این فیلم مستند برعهده Matthew Heineman بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم مستند می باشد و سابقه ساخت فیلم های موفقی چون Escape Fire: The Fight to Rescue American Healthcare و The Alzheimer’s Project را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های مستند موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : یک فیزیک دان در شهر میچوچان مکزیکو شروع به راه اندازی یک جنبش جدید و قدرتمند بر علیه گروه های قاچاقچی مواد مخدر می کند .  گروه های کارتل مواد مخدر از اویل دهه 60 میلادی در حال فعالیت در مکزیک می باشند و در طول این سال ها باعث بوجود آمدن خرابی های زیادی در این کشور شده اند و آنها تا خدی در این کشور حظوری قدرتمند دارند که هیچ کس قدرت مقابله با آنها را ندارد . اما سر انجام یک فیزیک دان که از وضعیت اسف بار کشور خود ناراضی می باشد تصمیم می گیرد که شروع به فعالیت بر علیه این افراد ستمگر کند .

دانلود فیلم مستند Cartel Land 2015

– ژانر : مستند– تهیه کننده : Our Time Projects– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : ایالات متحده– زبان : انگلیسی– تعداد قسمت : 1– کیفیت نمایش : BDRIP– فرمت فایل : Mkv– زیر نویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود