تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Counterpunch 2017

طرفدار بوکس ،امیدواران المپیک. جوان و دوست داشتنی.عناوین رویای آنها. با افزایش محبوبیت بوکس، سه جنگجو در مراحل مختلف زندگی شان فداکاری می کنند تا رویاهای خود را برای قهرمان شدن دنبال کنند.دومین مستند بلغور، یک مبارزه بسیار متقاعد کننده به جهان بوکس است، و در روشی بی روح است که موجب تأثیر بسیار ضعیفی می شود. این فیلم به بررسی سه مبارز در مراحل مختلف زندگی خود می پردازد و هر ایده را از طریق تجربیات شخصیت ها به هم متصل می کند. و در حالی که فیلم تلاش می کند جالب توجه باشد، انرژی و احساسات آن کم است. خیلی ممنون که حتی طرفداران فیلم های بوکس ممکن است کمی خسته کننده باشند. اگر فیلم کاملا منحصر به فرد بود، برای فیلم های سرگرم کننده تر ساخته می شد، با این حال، در ساختار رسمی آن چنان غنی شده است که عمیق به نطفه می افتد. Counterpunch یک مستند محترم است که می تواند بگوید، اما به سادگی ارزش بررسی آن را ندارد.

Counterpunch2017.www.download.ir

مستند های متعددی با این مضمون ساخته شده است، یکی از نام آشناترین آنها فیلم مستند Counterpunch 2013 می باشد. اما تفاوت ها بسیار است و هرکدام نمایان گر زاویه خاصی از تلاش انسان برای آرمان گرایی و کمال است.محصول 2017 کمپانی  (Mandalay Sports Media (MSM که در تاریخ 16 June 2017 از شبکه خانگی NetFlix پخش گردید.

به زودی لینک دانلود قرار خواهد گرفت

اطلاعات فیلم مستند Counterpunch 2017 :

+ کارگردان : Jay Bulger+ نویسنده : Jay Bulger+ ستارگان : Oscar De La Hoya, Bernard Hopkins, Sugar Ray Leonard+ محصول کمپانی :  (Mandalay Sports Media (MSM+ ساخت کشور : USA+ زبان : English+ ژانر :  Documentary+ تاریخ انتشار : 16/ June /2017+ مدت زمان : 1 ساعت و 31 دقیقه+ زیرنویس : —+ نمرات : IMDb 6.8/10

Counterpunch 2017

لینک دانلود