تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Eating You Alive 2018

به روز رسانی :

1399/02/13 نسخه 720p اضافه شد .

Eating You Alive

نیمی از تمام بزرگسالان در ایالات متحده در مبارزه با بیماری های مزمن از جمله سرطان، بیماری قلبی، سکته مغزی، دیابت، چاقی، فشار خون بالا، آلزایمر، آرتریت و اختلال نعوظ.علیرغم تعداد زیادی دلار برای تحقیقات پزشکی، داروهای جدید و تکنولوژی نوآورانه برای بهبود سلامت ما، بیشتر آمریکایی ها از بیماری مزمن از بین می روند و از بیماری های مزمن جلوگیری می کنند.با استفاده از متخصصان و محققان پزشکی پیشرو، خوردن شما زنده نگاهی علمی به دلائلی که ما خیلی بیمار هستیم، مسئول تغذیه ما اطلاعات غلط و چگونگی استفاده از غذای کامل و تغذیه ای گیاهی برای کنترل سلامت ما است. یک لحظه نگران باشید.

Eating You Alive

مستند کوتاه و طولانی است که حقیقت را به خاطر آنکه آمریکایی ها خیلی بیمار هستند و ما می توانیم در مورد آن انجام دهیم و چگونه می توانیم مسیر سلامتی ما را تغییر دهیم، نشان می دهیم. از طریق طوفان گرما، باران، برف، بارش برف، باد و گرد و غبار طوفان، غذا خوردن تیم زنده شما در سراسر کشور سفر مصاحبه با درخشان ترین پزشکان پزشکی، استعداد هالیوود، سرآشپزها لذیذ، وبلاگ نویسان پرشور و تبدیل شده از مردم از سراسر جهان است. هدف؟ برای تولید یک فیلم که بسیاری از افراد را مطلع و الهام می دهد که سلامتی، سلامتی سیاره ما و موجوداتی که با آن به اشتراک می گذاریم، در توان ما تغییر است .
نام: Eating You Alive
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 48 دقیقه
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Paul David Kennamer Jr
منتشر کننده: Garden Fresh Media, Quite Quick Productions
ستارگان: Suzy Amis, Neal Barnard, James Cameron
رمز فایل: www.download.ir

Eating You Alive 2018

How and why what we eat is the cause of the chronic diseases that are killing us, and changing what we eat can save our lives one bite at a time.

لینک دانلود