تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Gilbert 2017

کمدین افسانه ای گیلبرت گاتفرید کاملا حرفه ای بوده است. به دلیل شهرت وی در دهه 1980، او با توجه به شخصیت های ناهموار و کمیک زمان کمیک، به آگاهی عمومی رسیده بود. اکنون، گیلبرت پس از چند دهه انفرادی پرواز در هر دو کار خود و در زندگی شخصی خود، به طرز تکان دهنده خود را … به عنوان یک مرد خانواده معرفی کرده است. “گیلبرت” نیل برکلی کارگردان یک قسمت غیر منتظره به کمدین برجسته را نشان می دهد. این فیلم پس از شخصیت بزرگتر از زندگی، در یک داستان شخصی تر درباره رشد در بروکلین و تبدیل شدن به یک شوهر و پدر در زندگی روزمره است. توانایی گوتفیرد برای رسیدن به طنز حتی در تاریکیترین شرایط، او را گاهی اوقات دچار مشکل می کند. با این حال او سربازان، متخصص حرفه ای در آوردن مخاطبان خود را به لبه (و گاهی اوقات آنها را هل داد). گیلبرت شخصیت کمدی را دور می کند تا شخص را در پشت آن نشان دهد. برکلی اجازه می دهد تا مخاطبان یک شخصیت صمیمی – حتی آسیب پذیر – را از گوتفرید خارج کند.

NEW YORK, NY - FEBRUARY 28: Comedian Gilbert Gottfried attends Comedy Central Night Of Too Many Stars at Beacon Theatre on February 28, 2015 in New York City. (Photo by Stephen Lovekin/Getty Images for Comedy Central)

گیلبرت در تاریخ 20 آوریل 2017 در جشنواره فیلم تریبکا شرکت کرد. این فیلم همچنین در جشنواره فیلمهای داغ Docs 2017 7 و جشنواره فیلمهای مرده 2017 نشان داده شده است. این فیلم توسط Gravitas Ventures به دست آمد و در 3 نوامبر 2017 در شهر نیویورک و در لس آنجلس منتشر شد. در 10 نوامبر 2017. گیلبرت در تاریخ 14 نوامبر 2017 در iTunes منتشر شد.برنده و نامزد دریافت جایزه از جشنواره های :Austin Fantastic Fest 2017dead CENTER Film Festival 2017اطلاعات فیلم مستند Gilbert 2017 :

کارگردان : Neil Berkeley

نویسنده : Neil Berkeley, James Leche

ستارگان : Gilbert Gottfried, Dave Attell, Joy Behar

محصول کمپانی : Future You Pictures, Eddie Schmidt Productions

ساخت کشور : USA

+ زبان : English

ژانر : Documentary | Biography | Comedy

تاریخ انتشار :  April 2017

مدت زمان : 1 ساعت و 34 دقیقه 

زیرنویس : —

نمرات : IMDb 7.6/10

Gilbert 2017

لینک دانلود