دانلود فیلم مستند Girl Power 2016

مستند قدرت یک دختر در مورد نقاش های دیواری از زن ها می باشد که در یک قالب کاملا مردانه کشیده شده اند . داستان های بسیاری از نویسندگان گرافیتی زن , 15 ماه ماجراجویی مختلف و دیدار با افراد متفاوت در این زمینه و دیدار با یکی از نویسندگان این فیلم از محتویات این مستند جذاب می باشد . Sany یک نویسنده گرافیتی از کشور پراگ می باشد که هشت سال از عمر خود را صرف این کار و به تصویر کشیدن آنچه که شاید آرزوی بسیاری از زن ها باشد صرف کرده است . کم نیستند بسیاری از زن هایی که آرزو دارند در محیطی برابر با مردها باشند و بسیاری ویژگی ها منحصر به فرد همانند مردها دارند ولی به علت زن بودن فقط باید آن را در رویای خود پرورش دهند . در این مستند نگاهی به زندگی همین دسته از زن ها شده که قشر مهمی از جامعه و حتی دنیا را تشکیل می دهند که هرکدام اسیر فرهنگ و چارچوب جامعه خود هستند .

دانلود فیلم مستند Girl Power 2016

سایر توضیحات : فیلم مستند Girl Power 2016 توسط Sany و Jan Zajícek کارگردانی و نویسندگی شده است . سانی پیش از این تنها برای بازی در فیلم کوتاه Neusínej! محصول سال 2006 شناخته شده است و Zajícek پیش از این تنها ساخت یک قسمت از مستند Kmeny و فیلم کوتاه Konec را در کارنامه ی هنری خود داشته است . مستند ساخته شده محصول کشور جمهوری چک بوده و به دو زبان چکی و انگلیسی می باشد که در تاریخ 27 فبریه 2016 منتشر شده است . این مستند 92 دقیقه ای ساخت استودیوی Punk Film می باشد که پیش از این وظیفه ی انتشار مستندهای گوناگونی را داشته است .

دانلود فیلم مستند Girl Power 2016

مشخصات فیلم مستند Girl Power 2016 :

– ژانر : مستند – کارگردان : Sany , Zajícek – استودیوی سازنده : Punk Film – محصول کشور : جمهوری چک – تاریخ انتشار : 27 فبریه 2016 – مدت زمان : 92 دقیقه – زبان پخش : انگلیسی – چکی – کیفیت نمایش : DVDRip – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : ندارد – سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Girl Power 2016

لینک دانلود