تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The History of WWE: 50 Years of Sports Entertainment

مستند The History of WWE: 50 Years of Sports Entertainment درباره تاریخچه 50 ساله ورزش کشتی حرفه ای یا کشتی کج است که توسط جک مک موهن و وینس مک موهن بنیانگذاران دبلیو دبلیودی برگذار می شود . همچنین مسابقات دیگر این ورزش بصورت جداگانه در ایالات متحده آمریکا با نام United State Champion برگذار می شود . مستند The History of WWE از سال های شروع این ورزش به نمایش در می آید و به پیرامون جزئیات مسابقات هر سال و شرکت کنندگان در مسابقه می پردازد . تاریخچه 5- ساله این ورزش در این مستند بصورت کامل شرح داده خواهد شد و با بسیاری از ورزشکاران مورد علاقه شما هم مصاحبه خواهد شد . این ورزشکاران به شرح خاطراتشان در این ورزش و اتفاقات تلخ و شیرینی که برایشان اتفاق اقتاده است می پردازند .

در مسابقات کشتی حرفه ای یا کشتی کج 6 برند و 7 کمربند وجود دارد که برندها راو ، اسمکدان ، ان ایکس تی ، سوپر استارز ، مین اونت و مورنینگ اسلم نام دارند . از این تعداد 2 کمربند به رشته راو ، 2 کمربند به رشته اسمکدان و به رشته های ان ایکس تی ، سوپر استار ، مین اونت و مورنینگ اسلم هر کدام 1 کمربند تعلق می گیرد .

قهرمان های تمامی رشته ها در سال 2014

در رشته راو قهرمانی WWE Champion در اختیار دنیل برایان و در رشته United State Champion دین امبروز دارای کمربند می باشد .

در رشته اسمکدان قهرمانی سنگین وزن World Heavy Weight Champion در اختیار دنیل برایان و در رشته قهرمانی بین قاره ای Intercontinental Champion در اختیار بیگی لنگستون می باشد .

در رشته ان ایکس تی NXT Champion آدریان نوبل ، در قسمت تیمی همین رشته ویکتور و کونور و در قسمت زنان نیز پیگ دارای کمربند است .

توضیحات بیشتر :

نام فیلم : تاریخچه 50 ساله ورزش دبلیو دبلیودی

زبان : انگلسی

زیرنویس فارسی : ندارد

تاریخ انتشار : 9 آپریل 2014 – 20 فروردین 1393

زمان : 2 ساعت و 48 ثانیه

کیفیت تصویر : BDRip X264

تصاویر قسمت هایی از مستند The History of WWE: 50 Years of Sports Entertainment

The History of WWE: 50 Years of Sports Entertainment

BRrip | 720×404 | MKV/x264 @ 1500 Kbps | 120mn | Audio: English AAC 128 kbps, 2 channels | Subs: None | 844 MB

لینک دانلود