تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Mega Yachts: The Latest Craze For Billionaires

Mega Yachts: The Latest Craze For Billionaires محصول کشور آمریکا و به تهیه کنندگی Fox Products که در 1 قسمت تهیه شده است. این مستند در مورد زندگی لوکس و لاکچری ثروتمندان در گوشه گوشه دنیا می پردازد و این بار به بررسی زندگی شیخ نشین های حاشیه خلیج فارس می پردازد. این مستند که از کوچکترین زوایای زندگی این ثروتمندان و شیوخ نشین امارات و عربستان وقطر و در کنار آنها مرفهین موناکو، میامی و دیگر شهرها نیز پرده بر میدارد به داخل زندگی آنها رفته و شرایط زندگی این افراد، هزینه های گزاف و نحوه زندگی مرفه این افراد را بررسی می کند. شما هم اکنون می توانید این مستند زیبا را با بهترین کیفیت بصورت کاملا رایگان دانلود و از مشاهده آن لذت ببرید.

www.download.ir.Mega.Yachts.-.The.Latest.Craze.For.Billionaires.mp4

– ژانر: مستند– تهیه کننده: Fox Products– تاریخ انتشار: 2019– محصول کشور: آمریکا– زبان: انگلیسی– تعداد قسمت: 1 قسمت– کیفیت نمایش: 720Bluray– فرمت فایل: Mkv

Mega Yachts: The Latest Craze For Billionaires

Billionaire businessmen throughout the world are fighting to possess the most original, flamboyant and magnificent yachts ever built, by their length, tonnage, design and technology. It is this exceptional world that we will reveal, filming ship-owners, shipyard managers and billionaires. Discover legendary ships, from Dubai to Monaco and Miami, but also in Groenland.

لینک دانلود