تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Mr Calzaghe 2015

Mr Calzaghe 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Gennaker ساخته شده است . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده Vaughan Sivell بوده است که یکی از کارگردانان موفق در زمینه ساخت فیلم مستند می باشد و سابقه ساخت فیلم های مستند موفقی چون Mr Calzaghe و Balcony را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های مستند موفق به کسب جوایز بسیباری نیز شده است .

خلاصه داستان : جویی کالا در تاریخ 23 مارچ 1972 متولد شده است و دارای مقام های WBO , IBF , WBC , WBA  را دارد این شخص رکورد بیشترین زمان دارا بودن مقام قهرمانی بکس میان وزن جهان را داراست . این شخص به گفته اکثر صاحب نظران این رشته ورزشی یکی از موفق ترین و بزرگترین قهرمانان بکس جهان می باشد که توانسته است در مدت کوتاهی به قهرمانی های بسیاری دست یابد . در این فیلم مستند کارگردان و گروه تولید به بررسی دقیق زندگی ورزشی و شخصی جویی پرداخته اند و به شما نشان می دهند که این قهرمان بزرگ در زندگی شخصی خود چگونه انسانی می باشد .

دانلود فیلم مستند Mr Calzaghe 2015

– ژانر : مستند– تهیه کننده : Gennaker– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : انگلستان– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720Bluray– فرمت فایل : Mkv– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود