دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم مستند Pope Francis – A Man Of His Word 2018

“پاپ فرانسیس – مردی از کلام او” در نظر گرفته شده است به عنوان یک سفر شخصی با پاپ فرانسیس، به جای یک مستند بیوگرافی در مورد او. ایده های پاپ و پیام او برای این مستند مهم است، که قرار است کار خود را برای اصلاح و ارائه پاسخ های خود به سوالات جهانی امروز ارائه دهدیک اثر واقعی از هنر و بهترین مستند که من در تئاتر حداقل 12 ساله دیده ام، “پاپ فرانسیس: مردی از کلام او” یک رویکرد مبهم دارد: به جای اینکه یک فیلم در مورد پاپ فرانسیس باشد، یک سند است امروز مشکلات دنیای ما و ارائه پیام پاپ در پاسخ به آن. این موضوع به معنای “pro-Francis”، “anti-Francis” یا هر چیز دیگری درباره فرانسیس است. این یک فیلم است که اجازه می دهد تا او را به ارائه پیام خود را در مصاحبه بی پرده جایی که او به نظر می رسد به طور مستقیم به چشم ما، به چالش کشیدن ما را به کلمات خود را به طور جدی به عنوان ما نیز او را در سفرهای خود را به مکان های که هیچ کس دیگری می خواهد برای رفتن همراه است.

Pope Francis A Man of His Word.2018.www.download.ir

پاپ فرانسیس: مردی از کلام او یک فیلم مستند 2018 است که با همکاری و کارگردانی ویم وندرز، با تمرکز بر زندگی و اهداف پاپ فرانسیس، پاپ 266 و فعلی و حاکمیت دولت شهر واتیکان تمرکز دارد. فیلم تولید سوئیسی، ایتالیایی، فرانسوی و آلمانی، این فیلم در جشنواره فیلم کن سال 2018 عرضه شد و در 18 مه سال 2018 در ایالات متحده منتشر شد.نامزد دریافت جایزه Golden Eye از جشنواره بین المللی Cannes Film Festival 2018.

لینک دانلود به زودی قرار خواهد گرفت

اطلاعات فیلم مستند Pope Francis: A Man of His Word 2018 :

کارگردان : Wim Wenders

نویسنده : Wim Wenders

ستارگان : Pope Francis, Joe Biden, Paul Ryan

محصول کمپانی :  Palindrome, The, Centro Televisivo Vaticano, Célestes Images

ساخت کشور : Switzerland | Holy See (Vatican City State) | Italy | Germany | France

+ زبان : Italian | Spanish | German | English

ژانر : Documentary | Biography

تاریخ انتشار : 14/ June /2018 

مدت زمان : 1 ساعت و 36 دقیقه

زیرنویس : —

نمرات : IMDb 5.4/10 — RoTo 89%

Pope Francis – A Man Of His Word2018

  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *