تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Six Degrees Could Change The World 2008

Six Degrees Could Change The World 2008 : یک فیلم مهیج در ژانر مستند است که در سال 2008 ساخته و محصولی از کشور آمریکا می باشد . کارگردان این فیلم مستند آقای Ron Bowman نام دارد که می توان وی را در رده ی کارگردانان به نام و قدیمی در ژانر فیلم های مستند بر شمرد که از محصولات پر طرفدار این کارگردان می توان از فیلم Comet Collision محصول سال 2005 و مجموعه مستند های Monsters and Mysteries in تولید سال 2012 نام برد . استودیو ی National Geographic نام شرکت سازنده ی این فیلم مستند است که از استودیو های بسیار معروف و موفق در زمینه ی تولید فیلم است که از دیگر کار های این کمپانی می توان به فیلم هایی هم چون The Walk Around the World تولید سال 2015 و البته فیلم زیبای The White Planet محصول سال 2006 اشاره کرد .  نویسندگی ی فیلم نامه و متن اصیه این مستند بر عهده ی دو تن از نویسندگان خوش ذوق به نام های Ed Fields  و RonBowman می باشد . و اما ژانر “مستند” به علت حقیقی بودن و واقعی بودن داستان و محتوای فیلم ساخته شده ، از جمله پر طرفدار ترین سبک ها در بین محصولات رسانه ای به شمار می رود که تقریبا از سال 1920 کشف و در دست ساخت قرار گرفت و از بهترین و تاثیر گذار ترین ها در این میان می توان به فیلم هایی چون The Fourth Phase و هم جنین فیلم Who Took Johnny محصول سال 2014 و البته فیلم محبوب Kevin Hart: What Now? تولید سال 2016 اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند Six Degrees Could Change The World 2008 با کیفیت 1080p BluRay

سایر توضیحات : داستان فیلم مستند Expelled No Intelligence Allowed 2008 همانطور که گفته شد یک محصول زیبا و با موضوع طبیعت و علمی است . تا کنون مستند ها و ساخته های بی شماری درباره ی چگونگی به وجود آمدن زمین . خشکی ها ، فواصل و اکوسیستم موجود بر روی کره زمین ساخته شده است . در این فیلم مستند با نام Six Degrees Could Change The World 2008 ما با علوم جدیدی درباره ی تغییر فصل ها و درجه ی حرارت زمین که تغییر آن در زمان های مختلف که باعث به وجود آمدن فصول می شوند آشنا خواهیم شد . فیلم مستند Six Degrees Could Change The World 2008 از لحاظ بسیاری مورد نقد و تشویق علاقه مندان به این سبک از فیلم ها قرار گرفته است که از جمله می توان به داستان بسیار جذاب و تصاویر و مناظر خیره کننده ، کیفیت بسیار خوب فیلم برداری و صداگزاری های زیبا ی این محصول اشاره کرد و نام برد . در مجموع ، با جمع آوری ی همه ی فاکتور ها ی مثبت موجود در این محصول ، می توان گفت که مستند Six Degrees Could Change The World 2008 از نمره ی بسیار خوبی در بیشتر سایت های معتبر فیلم و سریال از آن خود کرده است . پیشنهاد می کنیم تماشای این فیلم مستند را از دست ندهید .

دانلود فیلم مستند Six Degrees Could Change The World 2008 با کیفیت 1080p BluRay

– مشخصات فیلم مستند Six Degrees Could Change The World 2008 :
– ژانر : مستند– کارگردان : Ron Bowman– استودیوی سازنده : National Geographic– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2008– مدت زمان : 1 ساعت 36 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Six Degrees Could Change The World 2008

لینک دانلود