دانلود فیلم مستند Stephen Hawkings Universe 2010

Stephen Hawkings Universe 2010 در سال 2010 توسط کمپانی Discovery Channel ساخته شده است . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده Yavar Abbas بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم مستند می باشد و سابقه اسخت فیلم های مستند موفقی چون Curiosity: Mankind Rising و Journey to the Edge of the Universe را داشته است و برای ساخت این فیلم های مستند موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : در این فیلم مستند کارگردان به بررسی دیدگاه فیزیک دان بزرگ استفان هاوکینگ پرداخته است و با استفاده از کتاب ها و مقالاتی که این فیزیک دان بزرگ منتشر کرده است موفق به خلق یک مستند بزرگ و کامل در رابطه با دیدگاه استفان هاوکینگ در رابطه با ساخته شدن این جهان شده است . در این فیلم مستند کارگردان با استفاده از مطالب و مصاحبه های این شخص و استفاده از بندیکت کامبربچ که یکی از بزرگترین بازیگران حال حاظر جهان می باشد موفق به ساخت یک مستند اعجاب انگیز در رابطه با تحقیقات و تئوری های این شخص شده است .

دانلود فیلم مستند Stephen Hawkings Universe 2010

– ژانر : مستند – تهیه کننده : Discovery Channel – تاریخ انتشار : 2010 – محصول کشور : انگلستان – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720HDTV – فرمت فایل : Mkv – زیرنویس فارسی : ندارد – پیوند : IMDB
لینک دانلود