تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Ancient Woods

The Ancient Woods محصول کشور لیتوانی، استونی و آلمان و به تهیه کنندگی NatureDocs که در 1 قسمت تهیه شده است. این مستند طبیعت را از کوچکتری تا درشت ترین حیوانات، از گرمترین تا سردترین مناطق و هرآنچه در طبیعت رخ می دهد را برای شما بررسی می کند. بیشتر به بررسی طبیعت گیاهی که روز به روز در حال نابود شدن است را بیشتر بررسی و در نهایت به بررسی درختان و چوب ها می پردازد. شما هم اکنون می توانید این مستند زیبا را با بهترین کیفیت بصورت کاملا رایگان دانلود و از مشاهده آن لذت ببرید.

Screenshot_The.Ancient.Woods.2017.720p.WEB-DL..mkv_www.download.ir

– ژانر: مستند– تهیه کننده: NatureDocs– تاریخ انتشار: 2019– محصول کشور: لیتوانی، استونی و آلمان– زبان: انگلیسی– تعداد قسمت: 1 قسمت– کیفیت نمایش: 720Bluray– فرمت فایل: Mkv

The Ancient Woods

The Ancient Woods is a product from Lithuania, Estonia and Germany, and produced by NatureDocs in Part 1. This documentary examines the nature from the smallest to the largest of the animals, from the warmest to the coldest, and all that occurs in nature. More exploring the nature of the plant that is being destroyed is more and more exploring and examining trees and wood. You can now download this beautiful documentary with the best quality completely free and enjoy it.

لینک دانلود