تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Interrupters 2011

The Interrupters 2011 : یک فیلم تاثیر گذار و زیبا در ژانر مستند است که در سال 2011 و فیلمی ساخته ی کشور انگلیس می باشد . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده ی آقای Steve James است که می توان وی را در رده ی کارگردانان به نام و پر کار در زمینه ی فیلم های مستند بر شمرد که از محصولات پر طرفدار این کارگردان می توان از فیلم Hoop Dreams محصول سال 1994 و فیلم محبوب Life Itself تولید سال 2014 نام برد . استودیو ی سازنده ی مستند The Interrupters 2011 ، یکی از کمپانی های پر کار و به نام در میان شرکت های فیلم سازی ست که با نام Kartemquin Films شناخته شده است . از فیلم های مطرح توسط کمپانی Kartemquin Films می توان به مستند تلوزیونی Lovers & Leavers تولید سال 2002 و هم چنین فیلم Backwood Philosopher محصول سال 2009 اشاره کرد . و اما ژانر “مستند” به علت حقیقی بودن و واقعی بودن داستان و محتوای فیلم ساخته شده ، از جمله پر طرفدار ترین سبک ها در بین محصولات رسانه ای به شمار می رود که تقریبا از سال 1920 کشف و در دست ساخت قرار گرفت و از بهترین و تاثیر گذار ترین ها در این میان می توان به فیلم هایی چون The Fourth Phase و هم جنین فیلم Who Took Johnny محصول سال 2014 و البته فیلم محبوب Kevin Hart: What Now? تولید سال 2016 اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند The Interrupters 2011 با کیفیت 720p BluRay

سایر توضیحات : فیلم مستند The Interrupters 2011 از جهات بسیاری دارای داستان و شخصیت های تاثیر گذاری است . در سال های متمادی شهر شیکاگو مرکز خشونت ها و درگیری های متعددی چه به وسیله ی آمریکایی ها و چه از طرف مهاجرین مختلف که در این شهر سکونت دارند بوده است و گروه هایی در این شهر وجود دارند که به این ناهنجاری ها دامن می زنند . از جمله اشخاصی که در این فیلم مستند به ایفای نقش اصلی پرداخته اند می توان از Tio Hardiman و Ameena Matthews و Toya Batey و از دیگر بازیگران می توان از Alfreda Williams و Mildred Jones نام برد . فیلم مستند The Interrupters 2011 از لحاظ بسیاری مورد نقد و تشویق علاقه مندان و طرفداران به این سبک از فیلم ها قرار گرفته است که از جمله می توان به فیلم برداری و  خلق صحنه ها و تصاویر زیبا و گاها تاثیر گذار و اندوهناک ، کیفیت بسیار خوب فیلم برداری و صداگزاری های زیبا ی این محصول اشاره کرد و نام برد . در مجموع ، با جمع آوری ی همه ی فاکتور ها ی مثبت موجود در این محصول ، می توان گفت که مستند  The Interrupters 2011 از نمره ی بسیار خوبی در بیشتر سایت های معتبر فیلم و سریال از آن خود کرده است . پیشنهاد می کنیم تماشای این فیلم مستند را از دست ندهید .

دانلود فیلم مستند The Interrupters 2011 با کیفیت 720p BluRay

– مشخصات فیلم مستند The Interrupters 2011 :
– ژانر : مستند– کارگردان : Steve James– استودیوی سازنده : Kartemquin Films– محصول کشور : بریتانیا– تاریخ انتشار : 2011– مدت زمان :  2 ساعت و 5 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید .

The Interrupters 2011

لینک دانلود