تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Reality of Truth

The Reality of Truth مستندی علمی و اجتماعی است که به بررسی شرایط و روابط بین دین، روان و جنبه های زندگی انسان می پردازد. و با بهره گیری از متد روانی و دینی و نیز همکاری تعداد زیادی از کارشناسان دینی و روانشناسی و انسان شناسی سعی در شناخت هرچه بیشتر شرایط و روابط بین ادیان، روان انسان و دیگر جنبه های زندگی انسان ها دارد. این انیمیشن محصول کشور انگلستان  و به تهیه کنندگی BBC product که در 1 قسمت تهیه شده است. این مستند از زبانی شیوا، و براساس جدید ترین و اخرین تحقیقات صورت گرفته در این زمینه ساخته شده است. این مستند در مورد. شما هم اکنون می توانید این مستند زیبا را با بهترین کیفیت بصورت کاملا رایگان دانلود و از مشاهده آن لذت ببرید.

www.download.ir.The.Reality.of truth.mp4

– ژانر: مستند– تهیه کننده: BBC product– تاریخ انتشار: 2019– محصول کشور: انگلستان– زبان: انگلیسی– تعداد قسمت: 1 قسمت– کیفیت نمایش: 720Bluray– فرمت فایل: Mkv

The Reality of Truth

An award winning documentary exploring the relationship between, Spirituality, Religion, and Psychedelics. Lead by Michael Zappy Zapolin, the film explores the many myths about reality, and includes first of its kind interviews with top spiritual gurus (such as Deepak Chopra and Maharishi Mahesh Yogi), celebrities (such as Oprah Winfrey), and people of all faiths, about this intriguing connection, and their personal experiences with spirituality and transcendence.

لینک دانلود