تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم 2015 400 Days

2015 400 Days در سال 2015 توسط کمپانی New Artists Alliance ساخته شده است . کارگردانی این فیلم سینمایی بر عهده Matt Osterman بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم سینمایی می باشد و سابقه ساخت فیلم های موفقی چون RoboSHOT و Ghost from the Machine را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های سینمایی موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این فیلم سینمایی در رابطه با چهار فضانورد می باشد که برای آزمایشات اولیه خود وارد یک پروژه شبیه ساز فضایی می شوند . هدف اصلی این پروژه این می باشد که به بررسی شرایط روحی و روانی فضانوردان در شرایط سخت بپردازد . پس از اینکه این شبیه ساز 400 روزه آغاز می شود و افراد ارتباط خود را با دنیای بیرون از دست می دهند و بعد از گذشت چند ماه از این پروژه سلامتی عقلی افراد به خطر می افتد و این تفکر در ذهن آنها شکل می گیرد که این شبیه ساز در واقع یک ماموریت واقعی می باشد و آنها به تنهایی در فضای پهناور سرگردان می باشند .

دانلود فیلم 2015 400 Daysمشخصات دیگر :– ژانر : فیلم – ماجراجویی – اکشن– کارگردان : Hiroyuki Yamashita– شرکت سازنده : New Artists Alliance– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 91 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :BRRIP– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : بزودی– پیوند : IMDB
لینک دانلود