تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود مجله Hyper October 2017

Hyper مجله Hyper یک مجله برجسته استرالیایی می باشد که در زمینه انواع بازی ها تخصص دارد. این مجله تمامی اطلاعات و اخباری را که یک gamer در رابطه با بازی ها، کنسول های جدید، کنسول های دستی، موبایل ها و تلفن های همراه، رایانه و… نیاز دارد و به دنبال آنها می باشد، با کیفیت بالا و دقت بسیار ارائه می کند. این مجله که توانسته با نام خود در میان بسیاری از طرفداران و وفاداران خود اعتبار بسیاری کسب کند، تنها منبع کاربران خود در زمینه اطلاعات و مطالب مربوط به بازی های مختلف می باشد که بدان ارجاع می کنند. مجله هایپر به شما اجازه می دهد وارد جمع هواداران واقعی بازی ها شوید.

سایر مشخصات : مجله Hyper اولین بار در سال 1993 توسط Stuart Clarke که فردی با سابقه در زمینه تدوین مجله ها و مطالب مربوط به بازی های دوران خود بود، ویرایش و منتشر شد. مجله های هایپر در کشور استرالیا چاپ و منتشر می شوند که با کیفیتی بسیار بالا و تنوع بالایی از مطالب پا به میدان میگذارند. به علت همین متنوع بودن مطالب است که باعث شده خیل عظیمی از طرفداران بازی ها را به خود جذب کند و برای آنها مفید واقع شود. بنابراین اگر شما هم طرفدار هر نوع بازی از رایانه تا تلفن همراه و پلی استیشن و ایکس باکس می باشید، این مجله به نیازهای شما پاسخ مثبت می دهد.

دانلود مجله Hyper

 – زبان مجله : انگلیسی

– فرمت : PDF

– کیفیت : HD

Hyper

لینک دانلود