تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود مجله PlayStation Official Magazine UK February 2018

به روز رسانی :

96/11/09 نسخه جدید اضافه شد.

PlayStation Official Magazine UK مجله PlayStation Official Magazine UK مجله رسمی پلی استیشن می باشد که به بررسی و تحلیل بازی های ویدئویی می پردازد. ارائه کامل توضیحات و اخبار مربوط به بازی های تمام کنسول های PS4, PS3, PS2  و PSP می باشد. هدف و تمرکز این مجله بیشتر روی موضوعات جدید و بازی های آینده پلی استیشن و همچنین کنسول های آن می باشد که به طور ماهیانه عرضه می شود. همچنین با استفاده از مطالب این مجله پرطرفدار قادرید به انتخاب های درست با توجه به سلیقه و نیاز خود برای بازی های سونی دست بزنید و هرگز از انتخاب خود پشیمان نشوید.

ویژگی های مجله PlayStation Official Magazine UK : این مجله که دارای طراحی تازه و با نشاط، مدرن، نوشته ها و مطالب هوشمندانه ای می باشد توسط تیمی قدرتمند ویرایش و نگارش شده است که اکنون در اختیار همه مخاطبان و علاقه مندان به بازی های ویدئویی می باشد. با ارائهPlayStation4  توسط سونی این مجله علاوه بر بازی های نسل هفتم، بازی های نسل هشتم را هم پوشش می دهد که می توانید آخرین شماره از این مجله محبوب را به آسانی دانلود کنید و از مطالب آن بهره ببرید.

دانلود مجله PlayStation Official Magazine UK

 – زبان مجله : انگلیسی

 – فرمت : PDF

 – کیفیت : HD

PlayStation Official Magazine UK

لینک دانلود