مجموعه آموزش تناسب اندام Eighty Day Obsession

آیا می خواهید در مدتی کوتاه و به صورت حرفه ای به کاهش وزن و انجام رژیم غذایی بپردازید ؟ آیا از وزن اضافه خود خسته شده اید و قصد کم کردن وزن خود را دارید ؟ فیلم آموزشی 80Days Obsession در این زمینه به کمک شما می آید . در حال حاضر ، برای هر کسی که بخواهد یک برنامه کامل برای تحول بدن خود داشته باشد با انجام ورزش های مناسب و رژیم غذایی می تواند به آن دست پیدا کند . در این میان، 80 روز مانع وجود دارد . این 80 روز برای تمرکز بر روی تناسب اندام و تغذیه است که طی 13 هفته به طول می انجامد . آیا این شدید است؟ بله تمرینات شدیدی در این فیلم آموزشی تهیه شده است ، میانگین 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد و دستورالعمل های رژیم غذایی هر چند سخت است اما شما یک برنامه تغذیه که به طور خاص تهیه شده را دنبال می کنید . همه چیز کامل زمانبندی شده تا نتایج شگفت انگیزی در هر مرحله از برنامه ایجاد کنید . پاییز یک مقدمه پنج روزه را برای اولین بار در 80 روز ایجاد کرده است ، که به نام مریض کوچک شناخته می شود . این شامل پنج تمرین 30 دقیقه ای طول می کشد و ویژگی های حرکت از برنامه کامل گرفته شده است . یک مریض کوچولو به شما امکان می دهد تا تمرینات را یاد بگیرید و طعم یک برنامه غذایی 80 روزه را دنبال کنید .

چه کسانی بر روی 80 روز تمرین سخت و دشوار مظنون تر هستند ؟ – کسانی که میخواهند بدن تیزتر ، قویتر و زیباتری داشته باشند . – هر کسی که میخواهد قلب قوی تری داشته باشد که به درستی کار کند و به شما کمک کند بهتر فعالیت کنید . – هر کسی که بخواهد یک برنامه را برای کمک به کاهش درد پشتی با یک مرجع متوسط و قوی تر تعیین کند . – کسانی که برای تنظیم یک شیوه زندگی کامل آماده می شوند ، بر تغذیه نوآورانه و بدن خود تمرکز می کنند . – طرفداران تناسب اندام به دنبال تمرین شدید ، تمرین جامع و برنامه تغذیه می باشند که می توانند در خانه انجام دهند . – خبر خوب؟ شما هنوز هم وقت خود را برای بدست آوردن بدنی زیبا و قوی از دست نداده اید، پس همین حالا شروع کنید و بدن خود را در 80 روز آماده کنید . چه وسایلی برای دوره 80 روزه نیاز دارید؟ – اگر در حال کار بر روی بدن خود هستنید به بعضی از دمبل ها (سبک ، متوسط و سنگین، بسته به سطح آمادگی بدن) .

 

Eighty Day Obsession - Screen

 

مشخصات دوره آموزشی Eighty Days Obsession :

– ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : beachbodyondemand – مدرس : Autumn – فایل تمرینی : ندارد – مدت زمان آموزش : هر جلسه بین 30 تا 60 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 1280×720 – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد  

Eighty Days Obsession

لینک دانلود