تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه آموزشی فیتنس برای تمامی رشته های ورزشی

مجموعه آموزشی فیتنس برای تمامی رشته های ورزشی ، این دوره ی آموزشی که بصورت کامل می باشد توسط شرکت LesMills تهیه گردیده تا علاقمندان به زیبایی و تناسب اندام بتوانند از مبتدی تا پیشرفته همراه با این دوره تمرینات خود را ادامه دهند و به نتایج دلخواه خود برسند . در این مجموعه کامل آموزش فیتنس ، شما با چگونگی انجام مراحل بصورت گام به گام آشنا خواهید شد و همچنین می توانید اگر در سبک ورزشی خاصی مشغول به ورزش هستید از این دوره و آموزش های تخصصی آن برای سبک خود استفاده نمایید . دوره های آموزشی این مجموعه بگونه ای می باشد که تمامی تمرینات برای افراد مبتدی نیز آموزش داده می شود تا آنها نیز گام به گام به بدن خود فشار بیاورند و در نهایت بصورت حرفه ای این تمرینات را انجام دهند . پخش موسیقی های شاد و نشاط آور یکی از ویژگی های این دوره می باشد که در عوج فشار و تمرین باعث می شود تا فرد کمتر احساس خستگی کند و در نهایت با شادی و انرژی بیشتر به انجام تمرینات بپردازد . مجموعه آموزشی فیتنس برای تمامی رشته های ورزشی یکی از کاملترین دوره ها می باشد که توانسته در بین افراد علاقمند به زیبای اندام محبوبیت بسزایی کسب کند و همچنان به کار خود با جدیت تمام ادامه دهد .

 دوره های موجود در این مجموعه :

– Body Balance 68 (2015) – Body Pump 93 (2015) – Body Combat 64 (2015) – GRIT 11 (2014) – Body Combat 61 – Body Balance 66 – Body Pump 94 – Body Jam 46 – Master Class – Combat – Ultimate Warrior – Nestle – Pump – Pump Deluxe Workouts

مشخصات دیگر مجموعه آموزشی فیتنس برای تمامی رشته های ورزشی :
– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Les Mills– مدرس : چندین مدرس– مدت زمان آموزش : بیش از 23 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 480p – 720p– فرمت فایل : mp4 – avi– زیرنویس : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود